Similar lots by type
-
#672Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 222 x 195 cmEstimate: € 120 / 200 -
#596330 x 210 cmEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 330 x 210 cmEstimate: € 200 / 220 -
#666Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 315 x 222 cmEstimate: € 300 / 500 -
#625HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque en laine noué main.No longer availableDim. 251 x 174 cmEstimate: € 300 / 500 -
#682Een handgeknoopt Kaukazekarpet.
Une carpette Caucase nouée main.No longer availableDim. 250 x 137 cmEstimate: € 80 / 100 -
#235Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 3,08 gEstimate: € 250 / 300 -
#662Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine noué main.No longer availableDim. 245 x 196 cmEstimate: € 80 / 120 -
#280Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,73 ct. en een centrale smaragd van ± 1,05 ct. Met certificaat.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,73 ct et une émeraude centrale de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 8,27 gEstimate: € 750 / 850 -
#786HerekeEen handgeknoopt zijden bidkleedje met mirhab.
Un petit tapis de prière en soie noué main, décor au mirhab.No longer availableDim. 114 x 72 cmEstimate: € 200 / 300 -
#45“Kennedy”. Een hanger van 9 karaat geel goud bezet met een munt van 24 karaat.
”Kennedy”. Un pendentif en or jaune 9 ct sertie d’une pièce de 24 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 130 / 180 -
#765Een handgeknoopt wollen Mori-Yomud-karpet.
Une carpette Mori-Yomud en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#899Een grote Vlaamse kroon van koper. Met acht lichtarmen.
Une couronne de Flandre en cuivre à huit bras.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 20 / 40 -
#652Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 377 x 300 cmEstimate: € 400 / 600 -
#806Een handgeknoopte wollen Mori-loper.
Un couloir Mori en laine noué main.No longer availableDim. 305 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#225Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,21 ct.No longer availableDim. 3,82 gEstimate: € 250 / 300 -
#702BeloutjEen handgeknoopt wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 219 x 130 cmEstimate: € 40 / 60 -
#846Een handgeknoopt wollen Mori-Bochara-karpetje.
Une carpette Mori-Bouchara en laine nouée main.No longer availableDim. 94 x 63 cmEstimate: € 30 / 40 -
#866Een handgeknoopt Kelimtapijtje.
Un petit tapis Kilim noué main.No longer availableDim. 164 x 115 cmEstimate: € 40 / 60 -
#209Een Brussels wandtapijt met een pastoraal landschap in de geest van Adriaen Van de Velde. Einde XVIIe eeuw.
Un tapis mural de Bruxelles, paysage pastoral dans l’esprit de Adriaen Van de Velde. XVIIème siècle.No longer availableDim. 289 x 306 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#905Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#635GoumEen handgeknoopt tapijt van gemerceriseerd katoen.
Un tapis en coton mercerisé (Goum en soie selon l’étiquette).No longer availableDim. 280 x 184 cmEstimate: € 300 / 500 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 200 / 250 -
#726Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met certificaat.
Un tapis de Perse en laine noué main. Avec certificat.No longer availableDim. 257 x 147 cmEstimate: € 100 / 150 -
#712Een handgeknoopte wollen Kelim.
Un Kilim en laine noué main.No longer availableDim. 178 x 131 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#753Een kokervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten en pioenen. Onderaan gemerkt.
Un vase cylindrique en porcelaine chinoise et décor polychrome de faisans et pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#454Capo di MonteEen multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.
Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#616Een paar Chinese dekselvazen met blauw floraal motief.
Une paire de vases à couvercle chinois, motifs de fleurs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 220 -
#769Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 60 / 80 -
#406Twee mahoniehouten stoelen en een armstoel in Regencystijl.
Deux chaises en acajou et un fauteuil style Régency.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#551Michel Hereman“Post-apocalyptisch dier met kalf”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Être post-démoniaque, animal et veau”. Une statue en faïence à glaçure. Monogramme.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 150 -
#859Een paar gefineerde Engelse bijzetmeubeltjes op wieltjes met een uitschuifbaar blad en een lade.
Une paire de petits meubles anglais en bois de placage, tablette coulissante et un tiroir.No longer availableDim. 61 x 46 x 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#843Een sierstuk van gesatineerd glas, gedragen door een jonge vrouw van zamak. Begin XXe eeuw.
Une pièce de décoration en verre satiné, portée par une jeune femme en régule. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#282R. Buelens“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1976.
”Paysage fermier”. Huile sur toile. Signée et datée 1976.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#126Een Engelse staande klok in mahoniehouten kast. De handbeschilderde wijzerplaat met roterende afbeeldingen.
Une pendule anglaise en acajou. Cadran peint à la main, images tournantes.No longer availableDim. h: 228 cmEstimate: € 200 / 240 -
#569“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgegeven bij Sunday B. Morning.
”Marilyn”. Une sérigraphie d’après une oeuvre par Andy Warhol. Édition par Sunday B. Morning.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 160 / 180 -
#459Een vaas, een karaf en zes borrelglaasjes van Booms glas met een verguld decor.
Un vase, une carafe et six verres à liqueur en verre de Boom et décor doré.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 80

