#754ZanjanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#716Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#739Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.
#486Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#644KoliaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#16BelouchEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#336Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#652HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#66Mori BocharaEen handgeknoopt wollen tapijt.
#466Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#116Mori YomudOosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#516HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#676LoryEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#736Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.
#506Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#306Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#412GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijtje
#726GhoumEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#762Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#752GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpetje.
#422GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpet.
Une carpette Perse nouée main.No longer availableDim. 155 x 109 cmEstimate: € 40 / 60
#798Een gietijzeren staander in drie niveaus, opengewerkt in bloemmotieven.
#447Een lotje Aziatisch brons, bestaande uit een antiek kommetje met een cloisonnédecor van pauwen en een voorstelling van een achtarmige Boeddha.
Petit lot de bronzes asiatiques comprenant un bol ancien à décor cloisonné de paons et une statuette représentant un bodhisattva à huit bras.No longer availableDim. Ø: 16 h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#103Een siervaas van eierschaalkleurig porselein met twee handgeschilderde decors en met verguld bronzen monturen.
Vase décoratif en porcelaine de couleur naturelle aux décors peints à la main et aux montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#246Een eetkamer van gesculpteerd eikenhout, bestaande uit een verlengbare tafel (148 x 100), een tweedeursbuffet (96 x 145 x 56) met twee laden in de gordel en zes stoelen met lederen bekleding.
Salle à manger en chêne sculpté comprenant d’une table à allonges (148 x 100 cm), un buffet à deux portes (96 x 145 x 56 cm) avec deux tiroirs en ceinture et six chaises recouvertes de cuir.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#164Jaak Van Wijck“Zonsondergang op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’Escaut au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#542“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Rooskens.
#735Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.
#564“Piccadilly Circus”. Een foto op plexiglas.
“Picadilly Circus”. Photo sur plexiglas.No longer availableDim. 120 x 160 cmEstimate: € 200 / 240 -
#277Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#485Een wieg van gevlochten riet met kanten lakentjes.
Berceau canné aux couvertures en dentelle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
“Paysage d’hiver aux chaloupes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 120 cmEstimate: € 120 / 200