#736Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.
#336Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#752GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpetje.
#116Mori YomudOosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#726GhoumEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#754ZanjanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#644KoliaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#716Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
#739Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.
#412GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijtje
#466Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
#16BelouchEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#86Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#422GabbehEen handgeknoopt Perzisch karpet.
#676LoryEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#516HamadanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
#652HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#66Mori BocharaEen handgeknoopt wollen tapijt.
#306Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#506Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
#762Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#486Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
Une carpette Perse nouée main en laine et coton.No longer availableDim. 224 x 151 cmEstimate: € 80 / 120
#294“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#112De Volder“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#438Een kommetje van capucineporselein met een blauw en wit decor van bloesems. Haarscheur. Vroeg XIXe eeuw.
Petit bol en porcelaine dite capucine, l’intérieur à décor bleu et blanc de fleurons. Cheveux. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#771Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit.
#562Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages en bloemen.
#259“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#165Een 18 karaats wit gouden art deco ring bezet met vijftien diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct .
Une bague en or blanc et jaune 18 ct style Art Deco sertie de quinze diamants avec un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 9,46 gEstimate: € 650 / 800 -
#500Een houten wandconsole in transitionstijl met één lade.
#393Art Nouveau vaas in Booms glas, bruin gepatineerd met gouden bloemmotief.
Vase art nouveau en verre de Boom à patine brune et aux fleurs dorées.No longer availableDim. H: 36 cmEstimate: € 42 / 50 -
#430L.T.Een zilveren sigarettendoos in Art Deco stijl. 800‰ zilver.
#127Een wassen Madonna met kind in een houten kapelletje. Met lampje.
Vierge à l’Enfant en cire dans une petite chapelle en bois. Avec lampe.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 60 / 100