Other lots in this auction
-
#2
“Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae...” Een XVIIIe eeuwse, deels ingekleurde gravure.
« Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae... » Gravure du XVIIIe siècle, en partie coloriée.No longer availableDim. 44x34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#602Godelieva Vleeschouwers
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#294
Een kader met twee banden en twee penningen van de Brusselse burgerwacht. Periode Eerste Wereldoorlog.
Cadre avec deux ceintures et deux médailles de la garde civique belge. Période de la Grande Guerre.No longer availableDim. 42 x 82 cmEstimate: € 60 / 80 -
#418
Een Afrikaans houten masker met sporen van beschildering. Fang, Gabon.
Un masque africain en bois avec des traces de peinture. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#49
Een handgeschilderd miniatuur damesportret in benen lijstje. Frankrijk, Omstreeks 1830.
Un portrait de femme miniature peint à la main dans un cadre en os. France, vers 1830.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 65 / 75 -
#600Imari
Een paar vazen met brede rand van porselein versierd in blauw en roestrood met bloemen en ranken. We voegen er een dito balustervaasje aan toe.
Une paire de vases en porcelaine à larges rebords décorés en bleu et rouge rouille de fleurs et de vrilles. On y ajoute un vase balustre idem.No longer availableDim. H. 26 & 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#127
Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld messingen monturen en met losse deksels.
Une paire de cassolettes en marbre veiné avec des montures en laiton doré et des couvercles mobiles.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#422
Japanse houtdruk met waterpartij.
Gravure sur bois japonaise avec pièce d'eau.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#110
Een 18 K geelgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 15,25 gEstimate: € 650 / 750 -
#264Pierre Dyckmans
“Interieurs” & “Boot op het kanaal”. Drie olieverfschilderijtjes, waarbij één gesigneerd.
« Intérieurs » & « Bateau sur le canal ». Trois peintures à l'huile dont une signée.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#456Hereke
Een handgeknoopt zijden tapijtje.
Un tapis d’Orient en soie noué à la main.No longer availableDim. 185x120 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#22Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955
“Vissersboten op het strand”. Potlood op papier. Gesigneerd, met opdracht en gedateerd 1934.
"Bateaux de pêche sur la plage". Crayon sur papier. Signé, dédicacé et daté 1934.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 40 / 50