#425
Een scheepsmaquette van een XVIIIe eeuws fregat.
#308
Een lampje in de vorm van een vlinder in glas in lood.
#97Ucra
#375
#550
Een geajoureerd zilveren broodmandje. Nederland, 835‰. 590 gram.
#502
“Portret”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
Portrait . Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#357
Een koperen enkelband als betaalmiddel. Mbole, D.R. Congo.
#190
#79
“Battle of Trafalgar”. Een Engelse lithografie.
#402Pierre Leterme
“Het zwanenmeer”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 7/85 buiten de plaat.
Swan Lake . Lithographie. Signée, datée de 1973 et numérotée 7/85 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#287
Een paar girandoles met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles avec des pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#20
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,18 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 250 / 300