Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antiek vuursteenpistool. Bodemvondst.
Een antiek vuursteenpistool. Bodemvondst.
Een antiek vuursteenpistool. Bodemvondst.

Een antiek vuursteenpistool. Bodemvondst.

Pistolet à silex ancien. Pièce de fouille.
Dim. l: 36 cm
SKU: 2909200087.
Category: wapens.
Auction day: 29 September 2020 19:00
Catalogue #87
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #638

    Een Franse lans, model 1823.

    Lance française modèle 1823.
    No longer available
    Dim. l: 285 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #131
    Charles Galoppin, Bruxelles

    Een percussiepistool met gegraveerde versieringen in het metaal en fraai gesculpteerde decors in het houtwerk. Tweede helft XIXe eeuw.

    Pistolet à percussion avec décoration gravée et finement sculptés vers la crosse. Deuxième moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #178

    Een Duitse Mauser, Infanterie-Gewehr model 1871. Productie 1875.

    Mauser allemand, Infanterie-Gewehr, modèle 1871, production 1875.
    No longer available
    Dim. l: 135 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #38

    Een militaire dolk met houten handvat en metalen schede.

    Dague militaire à manche en bois et à fourreau en métal.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #81

    Een oud kortzwaard met koperen handvat.

    Sabre court ancien à la manche en cuivre.
    No longer available
    Dim. l: 63 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #108

    Een Spaans Berdan-geweer no. 4 model 1867.

    Fusil Berdan espagnol n° 4 modèle 1867.
    No longer available
    Dim. l: 123 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #158
    Fabrique Nationale, Herstal

    Een Belgische Mauser, model 1889.

    Mauser belge, modèle 1889.
    No longer available
    Dim. l: 127 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #118

    Een Belgisch karabijn van het regiment Karabiniers. Medio XIXe eeuw.

    Carabine belge pour le régiment des carabiniers. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 96 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #805

    Een bajonet met messingen heft.

    Baïonnette avec manche en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #188
    Comblain, Liège/

    Een Belgisch kort enkelschotsgeweer model 1871. Kaliber 11mm.

    Fusil court à une balle, modèle belge 1871. Cal. 11 mm
    No longer available
    Dim. l: 122 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #127

    Een Belgisch karabijn, systeem Terssen 1848 - 1898 voor het Regiment Karabiniers.

    Carabine belge, système Terssen 1848-1898 pour le Régiment des Carabiniers.
    No longer available
    Dim. l: 129 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #53

    Een Duitse messingen granaathuls als assenpot. 1918.

    Obus allemand en laiton transformé en cendrier. 1918.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #171

    Een Britse sabel model 1908, gebruikt door de Belgische cavalerie periode 1914 -1918.

    Sabre britannique modèle 1908 de la cavalerie belge pendant la Grande Guerre.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #628

    Een Belgische lans, model 1896.

    Lance belge modèle 1896.
    No longer available
    Dim. l: 185 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #137
    Manufacture d’armes St. Etienne

    Een Lebel geweer model 1886 van de Franse infanterie. Met degenbajonet.

    Fusil Lebel modèle 1886 de l’infanterie française. Avec baïonnette-épée.
    No longer available
    Dim. l: 130 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #198
    Chatellerault

    Een percussiegeweer van de Franse infanterie. Kaliber 18mm, model 1822.

    Fusil à percussion de l’infanterie française. Cal. 18 mm, modèle 1822.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #791

    Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.

    Un sabre arabe à lame gravée.
    No longer available
    Dim. l: 98 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #423

    Een paar Oostenrijkse artilleriegranaten, waarbij één onderaan gemerkt ‘Berndorf 1909’. Bijgevoegd een gegraveerde messingen obus.

    Paire de grenats d’artillerie autrichienne dont un marqué Berndorf 1909. Ainsi qu’un obus en laiton gravé.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #148
    Albini - Braendlin

    Een antiek Rijkswachtgeweer. Model 1867,productie 1874. Gebruikt tussen 1901 en 1908. Met bajonet.

    Fusil de gendarme ancien. Modèle 1867, production 1874. Avec baïonnette.
    No longer available
    Dim. l: 114 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #63

    Een lot van 51 Delftse tegels.

    Lot de 51 carreaux en faïence de Delft.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 & 15 x 15 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #116

    Een art nouveau staande klok met uitgestoken versieringen en met in facet geslepen glas in de deur.

    Horloge de vestibule art nouveau à motifs sculptés, la porte munie de verre taillé en facettes.
    No longer available
    Dim. h: 216 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #186

    Een tweeledige eikenhouten breakfront buffet met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee paneeldeuren aan weerszijden van een gevitreerde deur en drie laden. Lodewijk XVI-stijl. In 1992 op bestelling gemaakt voor 760.040 BEF (op factuur).

    Buffet breakfront à deux corps en chêne, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines et une porte vitrée et trois tiroirs. Style Louis XVI. Produit sur commande en 1992 pour 760.040 BEF (sur facture).
    No longer available
    Dim. 205 x 179 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #785

    Een tweezijdige eikenhouten tafelbureau. Begin XXe eeuw.

    Bureau-plat en chêne. Double face. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 150 x 85 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #420

    Een 18 karaats wit gouden schakelketting.

    Une chaîne à maillons en or blanc 18 carats.
    No longer available
    Dim. 2,51 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #269

    Twee verschillende karaffen en een grote schenkkan van geslepen kleurloos kristal.

    Deux carafes différentes et une verseuse en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #73
    Val Saint Lambert

    Een bolvormige blauw en witte glaspasta vaas.

    Vase sphérique en pâte de verre bleue et blanche.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #305

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting met 14 karaats geel gouden fotohanger bezet met een parel.

    Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec un pendentif photo en or jaune 14 carats serti d'une perle.
    No longer available
    Dim. ketting 8 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #263
    Delvaux, Bruxelles

    Een zijden foulard.

    Foulard en soie.
    No longer available
    Dim. 81 x 86 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #594

    Een XIXe eeuwse Belgische tschako.

    Shako belge du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #397
    Val Saint-Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.

    Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.
    No longer available
    Dim. h: 4-15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #680

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 3,49 g
    Estimate: € 550 / 650
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More