#181
“Karel de Stoute”. Bronzen groep met bruin patina. Op zwart marmeren sokkel. Getiteld: Charles le Téméraire. Merken noch signatuur. Een soortgelijke groep werd door Christie’s toegeschreven aan Frémiet, andere versies worden aan Theodore Gechter toegeschreven. De gieter is waarschijnlijk Eugène de LaBroue.
”Charles le Téméraire”. Un groupe en bronze à patine brune. Sur socle en marbre noir. Titre: Charles le Téméraire. Pas de marque ni de signature. Un groupe semblable à été dédié par Christie’s à Frémiet, d’autres versions à Théodore Gechter. Fondeur probablement Eugène de LaBroue.No longer availableDim. H. 37,5 cmEstimate: € 500 / 800 -
#50
#728Demanet
Een terracotta buste. Gesigneerd achteraan.
#164Tsuji
“Personages aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#772
Een paar zwart gelakte, metalen kandelaars.
#189Rik SlabbinckPeriod: 1914 - 1991
“Hooimijten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Meules de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#470
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#289
“Moeras bij valavond.” Olieverf op doek.
#390
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants blanc et noirs ayant un poids total de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 550 / 650 -
#95
#473
Een asbak en een pijp, beide versierd met een ivoren doodshoofd.
#649Chris MestdaghPeriod: °1959