Other lots in this auction
-
#718C. Mahillon, Bruxelles
Een ventieltrombone, medio jaren ‘50.
Trombone à ventile des années 1950.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#448
“Man met snor”. Een terracotta kunstwerkje. Achteraan gesigneerd.
“Homme à la moustache”. Sculpture en terre cuite. Signée au verso.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#436
Een houten serveerwagentje met glazen blad.
Charrette de service en bois à tablette en verre.No longer availableDim. b: 81 cmEstimate: € 25 / 35 -
#173
“Ontslapen van de Moeder Gods”. Russische icoon XVIIIde eeuw.
“La mort de la Mère de Dieu”. Icône russe du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 31,5 x 26 c mEstimate: € 1600 / 1800 -
#443Jos WilsPeriod: Borgerhout, 1909 - 1989
“Winters landschap met knotwilgen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Paysage hivernal aux saules”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘82.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#336
Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 40 -
#247Christofle
Een verzilverd metalen bestek met grote en kleine messen, vorken en lepels een vierdelig serveerbestek en een pollepel. In ménagère. Gemerkt.
Couvert en métal argenté comprenant des grands et des petits couteaux, fourchettes et cuillères, un couvert de service quatre pièces et une louche. Dans une ménagère. Avec marques.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#504
“Compositie”. Olieverf op doek, overlopend in de kader. Zonder signatuur.
“Composition”. Huile sur toile continuant sur le cadre. Sans signature.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#258
Specerijenstel van zilver 800/1000 en geslepen kristal: mosterdpot met deksel en lepel, 2 zoutvaatjes.
Garniture à condiments en argent 800/1000 et cristal taillé comprenant moutardier couvert avec cuillère et deux salières.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#133
Een Ethiopische gebedenboek met illustraties. Hout en perkament. XIXde eeuw.
Livre de prière de l’Ethiopie aux illustrations. Bois et parchemin. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#83
“Sint-Joris en de draak”. Messingen triptiek.
“Saint-Georges et le dragon”. Triptyque en laiton.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#441
Een Belgische militaire tamboer met messingen bescherming. Model 1886.
Tambour militaire belge renforcé de laiton. Modèle 1886.No longer availableEstimate: € 120 / 200