#414Een antiek kapblok.
Billot ancien.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50 / 80 -
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée ‘55.No longer availableDim. 70 x 91 cmEstimate: € 120 / 200 -
#505Een 18 karaats wit gouden ring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct. en een centrale briljant van +- 0,59 ct.
Une bague en or blanc 18 carats avec des brillants d'un poids combiné de + - 0,62 ct. Et un diamant central de + - 0,59 ct.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#172Tazza met geëmailleerde rand en onyxen plat, gedragen door een bronzen gevleugelde leeuw. Begin XXste eeuw.
Tazza à bord émaillé et centre en onyx, portée par un lion ailé en bronze. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#73Val Saint LambertEen bolvormige blauw en witte glaspasta vaas.
Vase sphérique en pâte de verre bleue et blanche.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#204Nico VrielinkPeriod: °1958“Indonesische vrouw”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Femme indonésienne”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 750 / 900 -
#280Omega Genève AutomaticEen roestvrij stalen herenhorloge zonder polsband.
#488Een verchroomd bronzen motorkapornament van Minerva naar ontwerp van P. De Soete. Begin jaren ‘30. Herchroomd.
Ornement de radiateur en bronze chromé représentant Minerve d’après P. De Soete.No longer availableDim. h: 15,5 cm (z.s.)Estimate: € 120 / 200 -
#589Een XIXe eeuwse Belgische onderofficierstschako.
Shako de sous-officier belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120