Other lots in this auction
-
#778
Een Engelse tafel van mahoniehout met gedraaide poten. In twee delen verdeelbaar.
Table anglaise en acajou aux pieds tournés. Peut se diviser en deux.No longer availableDim. 186 x 104 x 74 cmEstimate: € 200/300 -
#547
Zittende figuur. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
Personnages assis. Sculpture en terre cuite d’après un exemple précolombien. Afrique centrale.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 40/50 -
#164Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964
“Vissersboten op de oever van de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche sur la rive de l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 72 cmEstimate: € 200/300 -
#268
Drie diverse schotels van plateelwerk, één met een drakenmotief, één met een haarscheur. Onderaan gemerkt.
Trois plats divers en céramique, l’un à motif de dragons, un présentant un cheveu. Marques au verso.No longer availableDim. Ø 39, 30,5 & 38 cmEstimate: € 80/100 -
#790
Een Chinees meubeltje met drie laden en twee deurtjes.
Un meuble chinois à trois tiroirs et deux portes.No longer availableDim. 80 x 60 x 36 cmEstimate: € 80/100 -
#793
Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.No longer availableDim. 197 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#597
Een grote jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor van perziken en vleermuizen.
Grande jardinière en porcelaine de Chine à décor de pêches et de chauve-souris.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 1300/1500 -
#203
“Tabor, transfiguratie van Christus”. Russische icoon XVIIIde eeuw.
“Tabor, transfiguration du Christ”. Icône russe du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 31 x 28 cmEstimate: € 1900/2000 -
#421
Een Belgische klaroen met boek: “De Last Post. 30.000 maal hulde aan de gesneuvelden van de Eerste Wereldoorlog”. Ed. Lannoo, 2014.
Clairon belge et livre “De Last Post. 30.000 maal hulde aan de gesneuvelden van de Eerste Wereldoorlog”. Ed. Lannoo, 2014.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#264Winterling, Bavaria
Een uitgebreid porseleinen eetservies met koffie- en theestel, versierd met een kobaltblauw en verguld decor. Gemerkt.
Service à dîner en porcelaine avec garniture à café et à thé, avec décor en bleu cobalt et doré. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#771
Een XIXe eeuwse glazen veldfles, bekleed met leder. Bijgevoegd drie antieke rijzweepjes.
Flasque en verre du XIXe siècle, recouvert de cuir. Nous ajoutons trois cravaches ancienne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#70
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 2,14 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants avec un poids combiné de + - 0,36 ct. Et deux rubis avec un poids combiné de + - 2,14 ct. Et deux perles.No longer availableDim. 4,76 gEstimate: € 600/800