Other lots in this auction
-
#163Fersonn
“Zittende hond”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
Chien assis”. Une statue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 220/240 -
#785
Gevarieerd lot ivoor (olifantenrij, krokodillen, kandelaartjes enz.).
Un lot d’ivoire divers.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#385
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,84 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,84 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 550/650 -
#188
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600 -
#383
14 albums Artis Historia.
14 albums Artis Historia.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#345
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale robijn van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un rubis central de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 350/450 -
#363
“L’illustration”. Een lot gebundelde jaaruitgaven: 1926 (I & II), 1927 (I & II), 1928 (I & II), 1929 (I & II), 1930 (I, II & III), 1931 (I), 1932 (III) & 1934 (III). Totaal van 14 banden.
”L’Illustration”. Un lot de reliures annuelles: 1926 (I & II), 1927 (I & II), 1928 (I & II), 1929 (I & II), 1930 (I, II & III), 1931 (I), 1932 (III) & 1934 (III). 14 bandes au total.No longer availableEstimate: € 70/120 -
#681
Twee verschillende wandklokjes met meerkleurig porseleinen front. Eén zonder gewichtje.
Deux pendules murales , fronts en porcelaine. Une pendule sans poids.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#24Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985
“Meisje met appelen”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
”Jeune fille et pommes”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘75.No longer availableDim. 46 x 26 cmEstimate: € 35/45 -
#9
Twee uitgaven met betrekking tot Alfred Ost.
Deux éditions en relation avec Alfred Ost.No longer availableEstimate: € 24/26 -
#731J. Primavesi, Warminster
Een Engelse banjobarometer in notenhouten kast.
Un baromètre banjo anglais dans une armoire en noyer.No longer availableDim. l: 99 cmEstimate: € 100/120 -
#128
Een vrouwenbuste van grijsgeaderd wit marmer. Niet gesigneerd.
Un buste féminin en marbre veiné blanc. Pas de signature.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/300