Similar lots by type
-
#423Een mandje van geglazuurd terracotta, getekend ‘Elexander’.
Un petit panier en terre cuite glaçuré. Signé ‘Elexander’.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 26 / 30 -
#387Adelaar met prooi (konijntje). Aardewerken beeld.
”Aigle et sa proie ( petit lapin)”. Une statue en faïence.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#331Amphora, CzechoslovakiaEen vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence polychrome, décor de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180 / 220 -
#451Een lotje Satsuma-aardewerk, waarbij een paar vaasjes en drie miniatuur vaasjes, waarbij twee dekselvaasjes.
Un lot de faïence Satsuma, dont une paire de vases et trois vases miniatures, dont deux vases à couvercle.No longer availableDim. H: 15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#401Een terrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend. Portugees werk.
Une terrine en faïence polychrome en forme de canard. Travail portugais.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#431Boch frères KeramisEen art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van vogels. Gemerkt. Decor 2531, vorm 1195.
Un vase Art Déco en faïence polychrome avec un décor d’oiseaux. Porte une marque. Décor 2531, forme 1195.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 280 / 340 -
#761RegensburgEen bolle klepkan van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. Onderaan gemerkt.
Une verseuse à clapet bombé en faïence polychrome avec le couvercle en étain. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#418Een designvaas van aardewerk met zwart glazuur, versierd met een vrouw met wilde haren in hoogreliëf Gesigneerd
Un vase design en faïence et glaçure noir, décoration d’une femme aux cheveux sauvages en haut-relief. Signé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#328Fontenelle“Fazanten”. Een groep van crackleware. Achteraan gemerkt.
”Faisans”. Un groupe en ‘crackleware’. Signature au dos ‘Fontinele’.No longer availableDim. 55 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#4Een dekselpotje van meerkleurig aardewerk, gedragen door twee aapjes en met een aapje op het deksel.
Un petit pot à couvercle décoré d’un petit singe sur le couvercle, en faïence polychrome, porté par deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65 / 75 -
#733BonnEen jardinière van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor.
Une jardinière en faïence polychrome à décor de fleurs.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#278Een grote schotel van Delfts aardewerk met een pauwstaartdecor. Onderaan gemerkt van de 3 klokken.
Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor de queue de paon. Marque sous la base, trois cloches.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 140 / 160 -
#397Petrus RegoutEen lot van vijf aardewerken keukenpotten met houten deksels.
Un lot de cinq pots de cuisine en faïence avec couvercles en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#288Een groot bord van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen, vazen en vogels. Onderaan gemerkt.
Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor bleu sur blanc de fleurs, vases et oiseaux.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120 / 140 -
#393Twee kruisbeelden met rozen en twee rozenkransen van meerkleurig aardewerk, waarbij drie Frans en één Belgisch. Allen gemerkt. Enkele kleine schilfers.
Deux crucifix à roses et deux rosaires en faïence polychrome. Trois venant de France, deux venant de Belgique. Tous avec marque. Quelques éclats.No longer availableDim. h: 24 & 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#747Een cachepot van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk, versierd met een bloemenmotief.
Un cache-pot en faïence de Belgique glaçure polychrome, décoration fleurie.No longer availableDim. h: 25; Ø: 31 cmEstimate: € 50 / 60 -
#18Een waterkruik van blauw en wit Italiaans aardewerk. Omstreeks 1800.
Une cruche à eau en faïence italienne bleue et blanche. Vers 1800.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#480Twee grote sierkruiken van Delfts aardewerk met vissersboten in het decor.
Deux grandes cruches décoratives en faïence de Delft, décor de bateaux de pêche.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80 / 100 -
#377Een hors d’oeuvreschaal van meerkleurig aardewerk in de vorm van slabladeren en een kreeft. Staart gerestaureerd.
Un plateau à hors d’oeuvre en faïence polychrome en forme de feuilles de laitue et homard. La queue est restaurée.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#443Een reeks van drie decoratieve bollen van aardewerk met gespikkeld glazuur.
Une serie de trois boules en faïence et glaçure tachetée.No longer availableDim. h: 8 - 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#307RouenEen grote sierjardinière van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une grande jardinière décorative en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#433FontenelleEen hert van crackleware. Tijdperk art deco. Gesigneerd.
Un cerf en ‘crackleware’. Période Art Déco. Signé.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 80 -
#268Een groot bord van Delfts aardewerk met een pauwstaartdecor. Onderaan gemerkt van de Klauw.
Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor de queue de paon. Marque sous la base De Klauw.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 130 / 150 -
#812New Time - Boch frèresEen theeserviesje van groen en beige aardewerk, bestaande uit een theepot, suikerpot en melkkannetje. Met kopjes en bordjes voor zes personen. Eén oortje gerestaureerd. Onderaan gemerkt. 1961.
Un service à thé en faïence beige et vert, comprenant une théière, un sucrier et un pot à lait. Avec six tasses et sous-tasses. Une oreille de tasse à été restaurée. Marque sous la base. 1961.No longer availableEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#28Een gevarieerd lot model- en speelgoedautootjes, waaronder Matchbox en Siku. Grotendeels in originele verpakkingen.
Lot varié de voitures miniature dont Matchbox et Siku. La plupart dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#465Een sober notenhouten violontafeltje.
Une petite table violon en noyer sobre.No longer availableDim. 98 x 63 cmEstimate: € 80 / 120 -
#651Een paar dekselvazen van Chinees porselein, gedecoreerd met scènes van de Keizerlijke hofhouding in cartouches op een meerkleurige en vergulde achtergrond van bloemen en vlinders. De deksels getooid met een tempelleeuw met bal. Met houten sokkels. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de la Cour Impériale en cartouches sur un fond polychrome et doré d’oiseaux et de papillons.No longer availableDim. h: 52 cm (z.s.)Estimate: € 300 / 500 -
#838Drie gemarquetteerde bijzettafeltjes, waarbij het kleinste als muziekdoos. Het laatste met beschadigde scharniertjes.
Trois petites tables de gigogne avec décoration de marquetterie, dont la plus petite table est une boîte à musique, mais des charnières endommagées.No longer availableDim. b: 65, 50 & 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#383Kom in blauw gekleurd kristal met geometrische figuren in de basis.
Coupe en cristal bleu aux figures géométriques vers la base.No longer availableDim. h 13 cm; b 20 cmEstimate: € 25 / 35 -
#807Een kleurloos kristallen karaf met drie borreltjes, versierd met zwarte voetjes en met zwarte stop.
Une carafe en cristal incolore et bouchon noir, ainsi que trois verres à goutte, le tout décorée de petits pieds.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#123Achille LeysPeriod: 1873 - 1953Een mannenbuste van bruingepatineerd brons op een groen marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
Buste d’homme en bronze à patine brune sur socle en marbre vert. Signé.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 180 / 220 -
#120Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee diamanten markies cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale rubiliet van ± 5 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de deux diamants taille marquise ayant un poids total de ± 0,40 ct et un rubilite de ± 5 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 2000 / 2500 -
#417Val St. LambertEen lampenvoet van blauw kristal. gemerkt.
Un pied de lampe en cristal bleu. Avec marque.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#493Vista AlegreEen schotel van meerkleurig Portugees porselein met een Imari-decor.
Plat en porcelaine polychrome portugaise avec décor Imari.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#61CapodimonteTwee kleine bedelaars. Porseleinen groepje. Onderaan gemerkt.
Deux petits mendiants. Petit groupe en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#550Een gefineerde klapsecretaire met een grote en twee kleine laden onder het klapblad.
Un secrétaire en bois de placage à un grand et deux petits tiroirs sous la tablette rabattable.No longer availableDim. b: 110 cmEstimate: € 150 / 200

