#366
Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.
#706
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#293
#716Tabriz
Een handgeknoopt wollen karpet.
#756
Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.
#1112
#746
Een handgeknoopte wollen Kelim.
#456
#316Comag Carpet Industries
“Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.
#755
Drie verschillende kleurrijke halssnoeren van aardewerk. Gesigneerd en gedateerd 87 achteraan.
Trois différents collies multicolores en faïence. Signés et datés ‘87 au verso.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#946
Fauteuil en chêne richement sculpté présentant deux personnages dans une rue.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#553
Een dekseldoosje van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een konijntje en versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
#776
#631
#1101
Twee verschillende stoelen van goudgepatineerd hout, waarvan één in Lodewijk XVI-stijl.
#779
Een olielamp van zamak, versierd met engeltjes en hermenfiguren.
#1066
Een bijzettafeltje gedecoreerd met parelmoer en ivoor.
#334
Een lot van vier verschillende gefineerde doosjes.
#137
Een paar vleesvorken van zilver. Russische keuren.
#762
Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit vijf verschillende beeldjes.
Lot de porcelaines polychromes comprenant cinq différentes statuettes.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#655Corvoir Quartz
Vijf verschillende roestvrij stalen horloges.
Cinq montres en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150