#71
En paar zilveren servetringen in etui. 800‰.
#692
Een driedelig klokstel van verguld brons in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en drie kandelaars. Omstreeks 1900.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Napoléon III comprenant une pendule et trois candélabres. Vers 1900.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200/300 -
#281
Een kleine amfoor. Bodemvondst uit de baai van Napels.
#698
Een urnedeksel met een zittende figuur van terracotta. Met gepolychromeerd miniatuurvoorbeeld van de urn. Venezuela.
#628
Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van personages en olifanten.
#478
Een Duitse bajonet, gemerkt ‘J Sch’ K98. Eind jaren ‘30. Met metalen schede en lederen koppelriem. Serienummers verschillend.
#552
“L’aviation”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
#326
#653
Een lot van drie Engelse spotprenten. Circa 1830.
#512Jef WautersPeriod: 1927-2013
“Moeder en dochters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et filles”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#574
#515
Een faldistorium van verguld hout met messingen schoeisel naar Romeins voorbeeld.