#37
Een roodkoperen waterketel. Gedateerd 1821.
#347
#247Orfèvrerie Elldee
#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Een stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#621
Lot de trois coquilles d'escargots de mer dont une à décor bouddhique gravé et une à monture en laiton avec perles d'émail.No longer availableDim. l: 14 & 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#552
Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
#578
Twee sierjardinières van meerkeurig aardewerk in de vorm van eendjes.
#453Paul Goris
“Omwikkeld personnage”. Bronzen sculptuur op witmarmeren voet.
#694
Een set van vier sierzwaarden en -sabels. Toledo, Spanje.
#645
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#62René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
“Zicht op Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#449Felix De Boeck
Maternité. Une lithographie. Signée et numérotée 11/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 49 x 39,5 cmEstimate: € 130 / 150