Other lots in this auction
-
#505
Een Chinees houten reiskoffer met openend luik in het front en met smeedijzeren beslag en hengdsels. Op losse voet.
Une malle de voyage chinoise en bois avec abattant à l'avant et avec ferrures et poignées en fer forgé. Sur base détachée.No longer availableDim. 108x46x110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#691
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decor van bloeiende struiken en dieren.
Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor d'arbustes à fleurs et d'animaux.No longer availableDim. 183 x 123 cmEstimate: € 50 / 70 -
#326
Een gefineerd mahoniehouten reisscribaan met vilten schrijfvlak.
Ecritoire de voyage en acajou plaqué avec surface d'écriture en feutre.No longer availableDim. 69x63x18 cmEstimate: € 70 / 90 -
#591Boch
Een paar dekselvazen van blauw-wit aardewerk, de deksels met leeuwtjes getooid. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en faïence bleue et blanche à couvercles, les couvercles décorés de lions. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#575
Een ovale mahoniehouten tafel met gebeeldhouwde centrale driepoot. Verlengbaar maar zonder verlengbladen. Victoriaanse stijl. Vergezeld van zes soortgelijke stoelen met gevlochten zittingen (riet te vervangen). Diverse letsels.
Table ovale en acajou avec trépied central sculpté. Extensible mais sans rallonges. Style victorien. Accompagné de six chaises similaires aux assises tressées (cannage à remplacer). Dégâts divers.No longer availableDim. 76 x 117 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#624Luce VersluysPeriod: °1912
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#49
Een handgeschilderd miniatuur damesportret in benen lijstje. Frankrijk, Omstreeks 1830.
Un portrait de femme miniature peint à la main dans un cadre en os. France, vers 1830.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 65 / 75 -
#120Chopard
Een 18 K geelgouden hanger bezet met drie briljantjes. Happy Diamond. Genummerd en gesigneerd.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti de trois diamants. “Happy Diamond”. Numéroté et signé.No longer availableDim. 11,58 gEstimate: € 850 / 950 -
#692
Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
Un tapis de laine arménienne noué à la main.No longer availableDim. 280 x 340 cmEstimate: € 120 / 200 -
#57Val Saint Lambert
Drie vazen van gekleurd kristal met getorste ribben. Allen gemerkt onderaan.
Trois vases en cristal coloré à côtes torses. Tous marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 17 & 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#645Hermes Porcelaine, Paris
Zes kopjes met schoteltjes van meerkleurig porselein met decor “Marqueterie de pierres d’Orient et d’Occident”. Gemerkt.
Six tasses avec soucoupes en porcelaine multicolore à décor "Marqueterie de pierres d'Orient et d'Occident". Marqué.No longer availableDim. Ø: 12 cmH: 6 cmEstimate: € 35 / 45 -
#580J. Schuermans
“Bacchanten en saters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bacchantes et Satyres. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 85 x 200 cmEstimate: € 120 / 200