Other lots in this auction
-
#234Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Wachtende mensen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1973.
Personnes en attente. Huile sur toile. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 69 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#291
Een lot antiek messing, bestaande uit twee gedreven beddenpandeksels en een paar kandelaars.
Un lot de laiton antique, composé de deux couvercles de bassins martelés et d'une paire de bougeoirs.No longer availableDim. h: 25 cm; Ø: 30 & 36 cmEstimate: € 25/35 -
#613
Een kalebasvaasje van Chinees aardewerk en een kleine tazza van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kostbaarheden. Het eerste gemerkt.
Un vase gourde en poterie chinoise et une petite tazza en porcelaine chinoise à décor multicolore d'objets de valeur. Le premier marqué.No longer availableDim. h: 22 cm Ø: 18 cmEstimate: € 35/45 -
#321Capodimonte
“Clown met poedel”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.
Clown avec caniche. Un groupe de faïence italienne multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 45/55 -
#645
Een houten zuil met imitatiemarmeren schildering.
Une colonne en bois avec une peinture imitation marbre.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 80/120 -
#37
“Vrouwelijk naakt met ster”. Een bronzen beeldje op roze marmeren voetstukje. Tijdperk art nouveau.
“Navire féminin avec étoile”. Une statue en bronze sur un socle en marbre rose. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 60/80 -
#695
Een houten paraplu met twee wandelstokken.
Un parapluie en bois avec deux cannes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#615
Een gesculpteerd notenhouten bijzettafeltje met gefineerd blad.
Une table d'appoint en noyer sculpté avec tablette en placage.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 40/60 -
#99Romain Steppe
“De branding”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Le surf. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#523
“Vrouw met instrument”. Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoren beeldje op houten sokkel. China, medio XXe eeuw.
Femme avec instrument. Figurine en ivoire finement sculpté et polychrome sur socle en bois. Chine, milieu du 20e siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 450/500 -
#416
een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
un tapis en laine turc noué à la main.No longer availableDim. 220 x 134 cmEstimate: € 80/120 -
#46
Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.
Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H.97 cmEstimate: € 300/500