Other lots in this auction
-
#468
“Non met manden”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Turijn.
”Bonne-soeur et paniers”. Une statue en faïence polychrome. Marque sous la base. Turin.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#677
Twee geribde drageoirs van kleurloos kristal.
Deux drageoirs côtelés en cristal incolore.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#875
Een kleine kroonluchter van koper en opaalglas. Met zes lichtarmen en een centrale bol versierd met een arend.
Un petit lustre en cuivre et verre opale à six bras et une boule centrale décorée d’un aigle.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#275
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 750 / 850 -
#94Georges SteelPeriod: 1923 - 2010
“Jongen met hoed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
”Garçon et chapeau”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘67.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#696Kilim Baneh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 349 x 270 cmEstimate: € 600 / 700 -
#146
Een eikenhouten broodkast met onderaan een paneeldeur en bovenaan een naar beneden toe openende deur met een opengewerkt karrewielmotief. In de achterwand een opening voor een beeldbuis.
Une armoire à pain à porte panneau en bas et au dessus une porte descendante avec décor ajouré d’une roue de charrue.No longer availableDim. 125 x 75 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#135
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. en een Australische parel van 12 mm. Met certificaat.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct et d’une perse australienne de 12 mm. Avec certificat.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 500 / 600 -
#238Dante
“Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.
“Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 300 / 400 -
#647
Een paar bronzen tempelleeuwen.
Une paire de lions de temple.No longer availableDim. h: 83 cm l: 60 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#195
Een 18 karaats geel gouden Amerikaanse trouwring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct.
Une alliance américaine en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct.No longer availableDim. 4,56 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#889C. Geuts
“Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Maison dans le Midi”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 20 / 30