#794
Twee Japanse églomisés met erotische scènes. Gesigneerd.
#492
“Compositie”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Draagt een handtekening: Benner.
”Composition”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature: Benner.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 500/600 -
#319
“Dorp in de Sneeuw”. Aquarel. Draagt een handtekening: De Kat en datum 1923.
”Village enneigé”. Une aquarelle. Porte une signature: De Kat et datée 1923.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#828
Een paar koperen Louis-Philippe kandelaars.
#497
Negen boeken over, door of geïllustreerd door Felix Timmermans.
#95
Une chaîne en or rose 18 ct et pendentif en or blanc et rose serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 600/700 -
#201
Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.
#276
#359Georges Lemmen
“Studies voor zelfportret”. Houtskool. Gesigneerd.
”Etudes pour autoportrait”. Fusain, signé.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60/80 -
#749
“Gestrand zeilschip”. Een grisailletekening op papier. Zonder signatuur.
#274Bernard De Bruyn
“Kempische Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#658
Une défense africaine sculptée en forme de crocodile. Bec cassé.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 50/80