Similar lots by type
-
#251Twee paar runderhoorns met wandbevestiging.
Deux paires de cornes de boeuf comme décoration murale.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 150 / 200 -
#799Een hallantaarn van messing met melkglazen coupe. Omstreeks 1900.
Une lanterne de vestibule en laiton et coupe en opaline.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 55 / 65 -
#580Een achtarmige luchter van messing en glas, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre à huit brans en laiton et verre, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 240 / 360 -
#312“Soldaat”. Een inktstudie op papier. XVIIIe eeuw.
“Soldat”. Croquis en encre sur papier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80 / 100 -
#691Een paar balustervazen van cloisonné op geel koper, versierd met een bloemendecor.
Une paire de vases balustre en cloisonné sur cuivre jaune, décor de fleurs.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#43Een lot XVIIIe eeuws tin, bestaande uit een koffiekan met getorste ribben, een Mechelse theepot en een zoutvaatje.
Lot d’étains du XVIIIe siècle comprenant une cafetière aux côtes torses, une théière malinoise et une salière.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 100 -
#236J. Joseph Hancet, JodoigneEen staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300 / 400 -
#214Een grote eikenhouten kussenkast, versierd met Corinthische kapitelen, met gebombeerde kussens en op bolpoten. XVIIIe eeuw.
Une armoire à coussins en chêne, décoration de chapiteaux corinthiens, coussins bombés et pieds boules.No longer availableDim. 236 x 240 x 83 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#187“Madonna met kind”. Een beeld van gebeeldhouwd hout. Handen manco. Tijdperk barok.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bois. Mains manquent. Epoque baroque.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 400 / 600 -
#777Een kruisbeeld van notenhout met een fijn gesculpteerde corpus. Omstreeks 1800.
Un crucifix en noyer à corpus finement sculpté.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 100 -
#530Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.
Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 120 / 200 -
#111Een kistje, versierd met fijn inlegwerk van hout, ivoor en messing. Binnenin twee grote en een smalle flacon en een dekseldoosje van kleurloos glas. (twee met schilfers).
Petit coffre en bois finement incrusté d’ivoire, de laiton et de bois rares. Intérieur à deux grands carafons et d’un flacon étroit et à une boîte couverte en verre incolore. Deux éclats.No longer availableDim. b: 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
#271Een messingen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.
Garniture de cheminée en laiton de style baroque comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 180 / 240 -
#33Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.
Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#288Een groot bord van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen, vazen en vogels. Onderaan gemerkt.
Une grande assiette en faïence de Delft avec un décor bleu sur blanc de fleurs, vases et oiseaux.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120 / 140 -
#193Een gebeeldhouwd kastanjehouten beeld van een kerkleider. Provence, begin XVIIe eeuw. Handen ontbreken.
Sculpture en châtaigner sculpté représentant un chef d’église. Provence, début du XVIIe siècle. Mains manquent.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 400 / 600 -
#534Een driedelig klokstel van verguld messing in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee grote kandelaars. De pendule versierd met barokke dolfijnen en bovenaan met een putto. Wijzers ontbreken.
Une garniture de cheminée en laiton doré, style Louis XV, comprenant une pendule et deux grands chandeliers. La pendule est décorée de dauphins et un putto au dessus. Les aiguilles sont manquantes.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 320 / 400
Other lots in this auction
-
#77Een melkkannetje van Sterling zilver. Engelse keuren met datumletter ‘d’ voor 1903 - 1904.
Un petit pot à lait en argent Sterling. Poinçon anglais et lettre de date 'd' pour 1903 1904.No longer availableDim. 85 gramEstimate: € 60 / 80 -
#126Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl met drie laden, versierd met marquetterie, bronsbeslag en met een rood marmeren blad.
Une petite commode de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs, décoration de marqueterie, montures en bronze et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 120 / 200 -
#101Langwerpig doosje van been ingelegd met gouden initialen. Duitsland, eerste helft XIXde eeuw.
Boîte allongée en os incrustée d’initiales en or. Allemagne, première moitié du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#395Een lot bestaande uit een polshorloge Richard Automatic, twee verzilverde pillendoosjes, een vergulde dameshorloge Enicar, zilveren kettingen enz.
Un lot comprenant une montre ‘Richard Automatic’, deux boîtes à pilules argentées, une montre pour dames argentée ‘Enicar’, des chaînes en argent, et autres.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#322C. Heulebos“Vrouwen aan een kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.
”Femmes devant l’église”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#769Bayel, FranceEen glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#13Kom in geslepen kleurloos kristal op voet.
Bol en cristal taillé incolore sur piédouche.No longer availableDim. H 16,5 cm; D 26,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#587Een zittende Boeddha van verguld brons op losse sokkel.
Un Bouddha assis en bronze doré sur socle détaché.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 320 / 400 -
#131Een art deco lampje van brons met een centrale glazen kap, omringd door drie engeltjes. Gemerkt en Made in Belgium.
Lampe art déco en bronze à abat-jour central en verre, entouré de trois angelots. Avec marque et Made in Belgium.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#398BacaratEen siervaas op voet van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase décoratif sur pied en cristal incolore.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#238Engelse sabel met vernikkelde schede en gegraveerd lemmet.
Un sabre à fourreau caillé et lame gravée.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 180 / 220 -
#639Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 200

