Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke messingen vogelkooi.

Een antieke messingen vogelkooi.

Une cage à oiseaux en laiton antique.
Dim. h: 79 cm
SKU: 2505210608.
Auction day: 26 May 2021 19:00
Catalogue #608
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #217
    Animaux Spéciaux (Jeroen Lemaitre)

    Twee ingekaderde tropische vlinders achter glas: Morpho Didius, Peru & onbekend.

    Deux papillons tropicaux encadrés derrière une vitre: Morpho Didius, Pérou et inconnu.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #530

    Een 800‰ zilveren sauskom. Duitse keuren, makersmerk van Stumpf & Sohn. 390 gram.

    Une saucière en argent de 800 ‰. Poinçons allemands, poinçon de fabricant de Stumpf & Sohn. 390 grammes.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #485

    Een lange serveerschotel van zilver. Onduidelijke keuren vermoedelijk Tsjechoslowakije, 800‰. 1375 gram.

    Un long plat de service en argent. Poinçons indistincts, probablement la Tchécoslovaquie, 800 ‰. 1375 grammes.
    No longer available
    Dim. 65 x 30 cm
    Estimate: € 600 / 700
  • #409
    Rémy Cornelissen

    “Pastorale scène”. Litho. Gesigneerd en met opdracht d.d. 1982.

    Scène pastorale . Lithographie. Signée et dédicacée datée de 1982.
    No longer available
    Dim. 62 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #330

    Een 18 K geelgouden fijne ketting. Te herstellen.

    Chaîne en or jaune 18 K. A réparer.
    No longer available
    Dim. 2,04 g
    Estimate: € 80 / 150
  • #195

    Een 18 K geelgouden schakelarmband voor horloge. Te herstellen.

    Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats pour montre. A récupérer.
    No longer available
    Dim. 43,15 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #483

    Twee verschillende theepotjes van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Deux différentes théières en porcelaine chinoise multicolores. Marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #33
    Geo Maxim

    “Meisje met bloem”. Beeldje van zamak op marmeren sokkel.

    Fille à la fleur . Figurine en zamak sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #209

    “Préparation à la prière finale”. Een houtgravure in kleur door Salvador Dali uit “La Divine Comédie”. Uitgave door ”Les Heures Claires, Parijs”.

    Préparation à la prière finale . Une gravure sur bois en couleur de Salvador Dali tirée de La Divine Comédie . Editée par Les Heures Claires, Paris.
    No longer available
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #562

    “Krijgers”. Een Indische gouachetekening op zijde.

    Guerriers . Une gouache indienne sur soie.
    No longer available
    Dim. 14 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #48

    Een Madonna in houten barokke lijst.

    Une Vierge dans un cadre baroque en bois.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #306

    Een vintage plantenstaander van zwartgelakt metaal, messing en met groen marmeren blad. Met ringen en op bokkenpootjes.

    Un support de plante vintage en métal laqué noir, laiton et avec dessus en marbre vert. Avec anneaux et sur pieds boucs.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More