#587Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.
#183LouboutinEen lederen avondtasje.
Un sac de soir Louboutin.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
”Un portefeuille Louis Vuitton en Ébène Damier. Code: MI 0095. Dans une pochette et une boîte.No longer availableDim. 11 x 12 cmEstimate: € 250 / 300
#881Vijf stuks rood gekleurd kristal/glas. Drie vaasjes en een schaaltje.
#667Een Japanse doos van papier-maché , versierd met een bloemendecor.
#277Twee lichtreclames, waarbij één van Tongerlo en één van Loburg met klok.
#275Een 18 karaats geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 750 / 850 -
#740Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. 70 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#551Grote glazen art deco vaas met metalen montuur in de geest van Majorelle.
#479Riga(?)Een lot van 6 litho’s met verschillende voorstellingen en oplages. Alle gesigneerd buiten de plaat.
Un lot de six lithographies avec représentations différents. Tous signées hors planches.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#66Een paar mahoniehouten bijzettafeltjes met klapbladen en een lade.
#6Een Engels eikenhouten kinderstoeltje.
Une chaise pour enfants anglaise en chêne.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#150Een 18 karaats wit gouden takvormige halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,54 ct.
Un collier en or blanc 18 ct en forme de branche sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,54 ct.No longer availableDim. 26,36 gEstimate: € 1500 / 1600 -
Un masque africain en bois sculpté à voile en jute et textile.No longer availableDim. 101 x 56 cm (23 x 15 cm)Estimate: € 80 / 120