Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.
Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.

Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.

Un parapluie antique avec un manche en argent repoussé.
Dim. 88 cm
SKU: 2602190268.
Category: Mode.
Auction day: 26 February 2019 19:00
Catalogue #268
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #587

    Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.

    Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.
    No longer available
    Dim. 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #278

    Twee antieke parasolletjes, waarvan één met borduursel en een polychroom houten handvat in de vorm van een roos en het andere met een geëmailleerd bloemendecor.

    Deux petites ombrelles, dont une avec de la broderie et un manche en bois polychrome en forme de rose et l’autre à décor floral émaillé.
    No longer available
    Dim. 98 & 93 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #183
    Louboutin

    Een lederen avondtasje.

    Un sac de soir Louboutin.
    No longer available
    Estimate: € 320 / 380
  • #187
    Louis Vuitton

    Een portefeuille met Damier Ebene-motief. Code: MI 0095. In een hoesje en een doosje.

    ”Un portefeuille Louis Vuitton en Ébène Damier. Code: MI 0095. Dans une pochette et une boîte.
    No longer available
    Dim. 11 x 12 cm
    Estimate: € 250 / 300

Other lots in this auction

  • #881

    Vijf stuks rood gekleurd kristal/glas. Drie vaasjes en een schaaltje.

    Cinq pièces en cristal et verre rouge. Trois vases et un petit plat.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #667

    Een Japanse doos van papier-maché , versierd met een bloemendecor.

    Une boîte japonaise en papier mâché, décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. 25 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #277

    Twee lichtreclames, waarbij één van Tongerlo en één van Loburg met klok.

    Deux luminaires publicitaires, dont un de Tongerlo et un de Loburg avec une horloge.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #275

    Een 18 karaats geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Un bracelet en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 3,74 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #740

    Een spiegel van verguld hout.

    Miroir en bois doré.
    No longer available
    Dim. 70 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #551

    Grote glazen art deco vaas met metalen montuur in de geest van Majorelle.

    Un grand vase en verre Art Déco, montures en métal dans l’esprit de Majorelle.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #525

    Een lot bestaande uit een vaas, karaf en verstuiver van groen gekleurd geslepen kristal.

    Un lot comprenant d’un vase, une carafe et un vaporisateur en cristal vert taillé.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #479
    Riga(?)

    Een lot van 6 litho’s met verschillende voorstellingen en oplages. Alle gesigneerd buiten de plaat.

    Un lot de six lithographies avec représentations différents. Tous signées hors planches.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #66

    Een paar mahoniehouten bijzettafeltjes met klapbladen en een lade.

    Une paire de petites tables à abattants et un tiroir en acajou.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #6

    Een Engels eikenhouten kinderstoeltje.

    Une chaise pour enfants anglaise en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #150

    Een 18 karaats wit gouden takvormige halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,54 ct.

    Un collier en or blanc 18 ct en forme de branche sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,54 ct.
    No longer available
    Dim. 26,36 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #297

    Een Afrikaans masker van gebeeldhouwd hout, voorzien van een sluier van jute en textiel.

    Un masque africain en bois sculpté à voile en jute et textile.
    No longer available
    Dim. 101 x 56 cm (23 x 15 cm)
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More