#153Een driedelige art deco schouwklok in meerkeurig marmer en onyx.
#379“Zeilschepen op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Voiliers en mer”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#344Een messingen staande leeslamp. In hoogte verstelbaar.
#543Een Imari schotel met gelobde rand in messingen montuur.
#464“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt monogram.
“Composition”. Huile sur toile. Porte monogramme.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#294Twee modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.
#83Astrid Veldhuyzen-Koppen“Vrouw in kleedje”. Een gepatineerd bronzen beeldje. Gesigneerd.
“Femme en robe”. Statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 140 -
#568Een reeks van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
#147Een verchroomde lamp met glazen bol in de voet.
#41Een messingen tabaksdoos. Datum 1876 gegraveerd in het deksel.
#606Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 161 x 122 cmEstimate: € 60 / 100