Other lots in this auction
-
#393Twee vintage glazen hoektafeltjes.
Deux tables d'angle vintage en verre.No longer availableDim. 30 x 69 x 37 & 33 x 72 x 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#599Hans Bogaerts“Aan de kerk van Wemmel”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1952.
“À l'église de Wemmel”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1952.No longer availableDim. 55 x 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#480Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair briljant van +- 0,43 ct. EVVS1.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d'un diamant solitaire de +- 0,43 ct. EVVS1.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 700 / 800 -
#211DelvauxEen bordeaux lederen ceintuur met stofzakje. Maat 95.
Ceinture en cuir bordeaux avec sachet. Taille 95.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#556Een paar bijzettafeltjes met goudgepatineerde palmvormige voet en met ronde glazen bladen.
Paire de tables d'appoint avec piétement en forme de palmier patinés or et plateaux ronds en verre.No longer availableDim. Ø 60 cmEstimate: € 340 / 360 -
#248Een terrine op schotel van Straatsburgs aardewerk. Vroeg XIXe eeuw.
Une terrine sur soucoupe en faïence de Strasbourg. Début XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#423Twee Afrikaanse houten maskers, waarbij één met messingen beslag.
Deux masques africains en bois, l'un avec des garnitures en laiton.No longer availableDim. l: 50 & 42 cmEstimate: € 35 / 50 -
#511“Skizze A”. Een houten kunstwerk in de stijl van Georges Vantongerlo uit de reeks “Denkbilder”.
“Skizze A”. Une œuvre d'art en bois dans le style de Georges Vantongerlo de la série “Denkbilder”.No longer availableDim. 35 x 16 x 14 cmEstimate: € 400 / 500 -
#691CapodimonteEen Capodimonte beeldje uit kunststof met origineel certificaat.
Une figurine de Capodimonte en plastique avec certificat d'origine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#142Omer Coppens“Winters straatzicht bij nacht”. Aquarel/ pastel op papier. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver nocturne”. Aquarelle/ pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#458Een gesneden netsuke in de vorm van een zittende hond die zijn linker voorpoot optilt. Japan, XIXe eeuw. Gesigneerd onderaan. Met certificaat.
Un netsuke sculpté en forme de chien assis levant sa patte avant gauche. Japon, XIXe siècle. Signé en bas. Avec certificat.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#311Een Spaanse bajonet voor een Mauser geweer. Met lederen gordelbevestiging.
Une baïonnette espagnole pour un fusil Mauser. Avec attache de ceinture en cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 80

