#201“De Klaagmuur”. Bronzen hoogreliëf met verguld patina, gesigneerd en genummerd 85/300. Achteraan C. V.A.P.
Le Mur des Lamentations. Haut-relief en bronze à patine dorée, signé et numéroté 85/300. Au dos C.V.A.P.No longer availableDim. 32 x 22,5 cmEstimate: € 3200 / 3500 -
#188Een schelpvormig schaaltje van 800‰ zilver. Missiaglia Venetie.
#15“Meisje met hond”. Een 18 K geelgouden en porseleinen broche.
#288Een paar messingen kerkkandelaars. Vroeg XIXe eeuw.
#676HerizEen handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#686Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Enige slijtage.
#407Een paar vaasjes van cloisonné op messing.
#148“Djinn”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre - Jules Mene.
#318Twee doopjurkjes in linnen met kant-en borduurwerk, waarvan één op een zwarte lijst gepresenteerd. Begin XXste eeuw.
#183Samuel Marti, ParisEen schouwpendule van grijsgeaderd marmer met bronzen monturen en getooid met een engeltje bovenaan en het werk achter glas. Met slinger en sleutel. In werkende staat.
Pendule de cheminée en marbre gris veiné avec montures en bronze et décorée d'un ange en haut et de l'oeuvre sous verre. Avec balancier et clé. En état de fonctionnement.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 550 / 650 -
#655Een gebeeldhouwd bijzettafeltje in barokke stijl met marmeren blad.
Une table d'appoint sculptée de style baroque avec tablette en marbre.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 40 / 50