#208Een kruisbeeld met gesculpteerd ivoren corpus.
#297Een lot messing, bestaande uit een doosje in de vorm van een tombe, een postzegelkistje, een kleine art nouveau vrouwenbuste en een notenkraker in de vorm van een krokodil.
#371Een bonbonnière en een stolp van geslepen kleurloos kristal.
#87Een Russische icoon met de aanbidding van Maria. XIXde eeuw.
Une icône russe représentant l'adoration de Marie. XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#703Een luchter van glas en koper met kristallen pendeloques in Régencestijl.
#653Een witmetalen wijnkoeler met handvatten van hoorn.
#442Een paar Chinese tekeningen op zijde met bloemen, vogels en vlinders.
#316Een mahoniehouten bijzetmeubeltje met twee legplanken.
#106Een gefineerd bureautje met een bol schuifblad, versierd met fraai inlegwerk van een bloemenvaas en linten.
#251Capodimonte“Dame met parasol”. Een beeldje van meerkleurig kunststof naar ontwerp van Guiseppe Armani. Gemerkt en gedateerd 1985.
Dame à l'ombrelle. Figurine en plastique multicolore dessinée par Guiseppe Armani. Marquée et datée 1985.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 40 / 60