Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke projector in houten kastje en met toebehoren in het laatje. Incompleet en glaasje gebroken.
Een antieke projector in houten kastje en met toebehoren in het laatje. Incompleet en glaasje gebroken.
Een antieke projector in houten kastje en met toebehoren in het laatje. Incompleet en glaasje gebroken.
Baby

Een antieke projector in houten kastje en met toebehoren in het laatje. Incompleet en glaasje gebroken.

Un projecteur antique dans une boîte en bois et avec des accessoires dans le tiroir. Incomplet et verre cassé.
Dim. h: 32 cm (projector)
SKU: 2408210268.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #268
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #441

    Een Chinees porseleinen vaas met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #277

    “Leeuwin”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd ‘Fagotto’. Kleine schilfer onderaan.

    Lionne. Une statue en terre cuite patinée. Signée 'Fagotto'. Petit éclat en bas.
    No longer available
    Dim. l: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #132
    A. Vaes

    “Hoevezicht met bloesems”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.

    Vue de la ferme avec des fleurs. Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 34 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #591

    Een bord van Japans porselein met een decor van een goudfazant in een bloeiende pioenenstruik. Onderaan gemerkt.

    Une assiette en porcelaine japonaise à décor d'un faisan doré dans un buisson de pivoines en fleurs. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #683

    Een ijsbeer van aardewerk. Gemonogrammeerd P.P.

    Un ours polaire en faïence. Monogrammé P.P.
    No longer available
    Dim. L. 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #165

    Een 18 K geelgouden trouwring en een verlovingsring bezet met een fantasiesteen.

    Une alliance en or jaune 18 carats et une bague de fiançailles serties d'une pierre fantaisie.
    No longer available
    Dim. 9,57 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #160

    Een 18 K geelgouden ketting met hanger in de vorm van een Maja beeld.

    Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif en forme de statue Maja.
    No longer available
    Dim. 4,32 g
    Estimate: € 130 / 160
  • #616

    Een antiek handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un ancien tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 300 x 123 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #529

    Een Chinees ivoren schaakspel, gebeeldhouwd en gegraveerd naar Qianlong voorbeeld, maar daterend uit het midden van de XXe eeuw. De zestien donkere stukken traditioneel gekleurd met thee, de zestien andere natuurlijk. Een koning meet 16 cm, een pion is 6,5 cm. De pionnen zijn gezeten op diverse dieren. het geheel wordt gepresenteerd in een zwartgelakte houten doos, ingelegd met gegraveerd parelmoer, dat de speelvelden vormt. Met Cites-attest.

    Un jeu d'échecs chinois en ivoire, sculpté et gravé d'après l'exemple de Qianlong, mais datant du milieu du 20e siècle. Les seize pièces sombres traditionnellement colorées au thé, les seize autres naturelles. Un roi mesure 16 cm , un pion fait 6,5 cm. Les pions sont assis sur divers animaux. Le tout est présenté dans un coffret en bois laqué noir, incrusté de nacre gravée, qui forme les terrains de jeu. Avec certificat Cites.
    No longer available
    Dim. 60 x 30,5 x 16 cm (gesloten doos)
    Estimate: € 3500 / 5000
  • #330

    Een 9 K geelgouden hanger of broche bezet met een camee. We voegen er een paar verzilverd metalen oorbellen bezet met camees en markasiet aan toe.

    Un pendentif ou une broche en or jaune 9K sertie d'un camée. Nous ajoutons une paire de boucles d'oreilles en métal argenté serties de camées et marcassite.
    No longer available
    Dim. broche 7,77 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #245
    Rodania swiss

    Een 18 K witgouden dameshorloge met 18 K witgouden polsarmband.

    Une montre pour femme en or blanc 18 carats avec bracelet en or blanc 18 carats.
    No longer available
    Dim. bruto: 26,68 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #391

    Een theepotje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine de Chine multicolore avec un motif floral. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More