Other lots in this auction
-
#493Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels bij een vijver.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux polychrome au bord d'un étang.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#193Een tafelsetje van 800‰ zilver met zout-, peper- en mosterdpotje. met glazen recipiënten (kleine randschade) en lepeltje. Duitse keuren.
Un set de table en argent 800‰ avec sel, poivre et pot à moutarde. Avec récipients en verre (petits dégâts sur les bords) et cuillère. Poinçons allemands.No longer availableDim. h: 15 cm 133,50 gEstimate: € 100 / 150 -
#704Een klein koperen luchtertje met gele glazen kapjes.
Un petit lustre en laiton avec des abat-jour en verre jaune.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#598Een Engels brievenkastje van wortelhout met twee deurtjes. Omstreeks 1900. Met sleuteltje.
Une armoire à lettres en ronce anglaise à deux portes. Vers 1900. Avec clé.No longer availableDim. 36 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#284J. Jansen“Koeien aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerp ‘88.
Vaches au bord d'un ruisseau. Huile sur toile. Signée et datée Anvers '88.No longer availableDim. 31 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#289Een aardewerken schotel met een meerkleurig decor van een vogel in een tuin. Noord-Frankrijk, XVIIIe eeuw.
Un plat en faïence à décor multicolore d'un oiseau dans un jardin. Nord de la France, XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#28Een samovar van rood en geel koper met drie kraantjes. XIXe eeuw.
Un samovar en cuivre rouge et jaune à trois robinets. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#9Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Begijinhof Lier” & “Vlassenbroek”. Twee etsen, beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 12/100 en 23/50.
Béguinage Lierre & Vlassenbroek. Deux eaux-fortes, toutes deux signées à l'extérieur de la plaque et numérotées respectivement 12/100 et 23/50.No longer availableDim. 35 x 23 & 27 x 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#644Een paar gebeeldhouwd tropisch houten boekensteunen met olifantjes en met geheime vakjes in het boek. Afrikaans werk.
Une paire de serre-livres en bois tropical sculpté avec des éléphants et des compartiments secrets dans le livre. Travail africain.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#317“Het schaakspel”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Gemerkt. ‘K.K.’
Le jeu d'échecs. Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué. 'K.K.'No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#181Een paar kandelaars van meerkleurig porselein en verguld brons in de vorm van papegaaien. Apocrief gemerkt onderaan.
Paire de bougeoirs en porcelaine multicolore et bronze doré en forme de perroquets. Marques apocryphes en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 260 / 300 -
#476Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 300 x 260 cmEstimate: € 200 / 300



