Other lots in this auction
-
#405Een 18 K geelgouden slavenarmband.
Un bracelet d'esclave en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 400 / 500 -
#116Een Engels mahoniehouten meubel met twee paneeldeuren en een openklapbare bovenkant.
Un meuble anglais en acajou avec deux portes à panneaux et un dessus rabattable.No longer availableDim. 127 x 96 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#504Jozef VinckPeriod: 1900-1979“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#29Een barokke Christus in een vergulde lijst met rood fluweel.
Un Christ baroque dans un cadre doré avec du velours rouge.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#34Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Boten in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bateaux dans le port. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38,5 x 43,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#253Een paar porseleinen lampenvoeten met bloemendecor.
Une paire de pieds de lampe en porcelaine à décor floral.No longer availableDim. h: 64 cm (m.k.)Estimate: € 50 / 80 -
#164“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
La Justice. Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#209Franse School van de XIXde eeuw. “Personage op een bosweg”. Olieverf op paneel. Draagt een apocriefe handtekening en een toeschrijving aan Corot. Enkele kleine witte verfspatjes.
Ecole française du XIXème siècle. Personnage sur un chemin forestier. Huile sur panneau. Porte une signature apocryphe et une attribution à Corot. Quelques petites taches blanches de peinture.No longer availableDim. 46 x 31,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#560Fiam, ItalyEen design bijzettafeltje van kunststof en glas. Op wieltjes. Gemerkt.
Une table d'appoint design en plastique et verre. Sur roulettes. Marquée.No longer availableDim. 84 x 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#336Een rond bijzettafeltje met twee laden en een kalfslederen blad.
Une table d'appoint ronde avec deux tiroirs et un dessus en cuir de veau.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#232Verheijen“Bosbouwers”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. Restauratie.
Forestiers. Huile sur toile marouflée. Signée. Restauration.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#390Geelgouden medaille 22K ter herdenking van het 25-jarig koningsjubileum van Boudewijn I in 1976.
Médaille d'or jaune 22K commémorant le 25e anniversaire de Baudouin I en 1976.No longer availableDim. 6,45 gEstimate: € 250 / 300



