Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke rammelaar van gedreven zilver met een ivoren handvat. Kleine beschadiging. XIXe eeuw. We voegen er een verzilverd theezeefje en een strooilepel aan toe.

Een antieke rammelaar van gedreven zilver met een ivoren handvat. Kleine beschadiging. XIXe eeuw. We voegen er een verzilverd theezeefje en een strooilepel aan toe.

Hochet ancien en argent repoussé à manche en ivoire. Petit dégât. XIXe siècle. Nous ajoutons un petit passoir à thé et un saupoudroir en métal argenté.
SKU: 2808180062.
Categories: Verzilverd, Zilver.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #62
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #258

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit tien kleine cocktailvorkjes met een groter exemplaar in etui, een etui met een kaasbestek voor twee personen, een tweedelig slabestek met been, twee suikertangetjes, en twee messen.

    Un lot de couverts en argent, comprenant dix fourchettes de cocktail et un grand exemplaire dans un étui, un couvert à fromage pour deux personnes, un couvert de service à salade avec manches en os, deux pinces à sucre et deux couteaux.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #341
    Meriden Britannia Company, Connecticut

    Een vijfdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal in Duitse stijl, versierd met eikels en eikenbladeren. Gemerkt. Deksel suikerpot manco.

    Garniture à café et à thé en métal argenté de style allemand, décor aux glands et aux feuilles de chêne. Avec marque. Sucrier sans couvercle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #369

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een sauskom, een broodmandje, twaalf ijslepeltjes, twee groentelepels, zes vorkjes, een vleespriem, een serveerlepel en zeventien bestekleggers.

    Un lot de métal argenté, comprenant une saucière, un panier à pain, douze cuillères à glace, deux cuillères à légumes, six fourchettes, une brochette, une cuillère de service et dix-sept porte-couteaux.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #97

    Een paar kleerborstels met Sterling zilveren monturen. Keuren van Birmingham, 1906 - 1907. Makersmerk ‘H. H.’.

    Une paire de brosses à vêtements avec montures en argent Sterling. Poinçons de Birmingham, 1906 1907. Porte la marque 'H.H.'
    No longer available
    Dim. Bruto 108 gram
    Estimate: € 50 / 80
  • #368
    Wiskemann

    Een tête-à-tête van verzilverd metaal op een dienblad. Onderaan gemerkt.

    Un tête-à-tête en métal argenté sur un plateau.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #609

    Een ménagere van wortelnootfineer met twee deurtjes, versierd met inlegwerk en op pootjes. Binnenin een zeer uitgebreid bestek van verzilverd metaal met Lodewijk XV-motieven. Compleet voor 12 personen en met serveerbestekken.

    Une ménagère en bois de ronce à deux portes, décorée d’incrustations et sur pieds. Contient un service de couverts pour douze personnes, avec couverts de service inclus, le tout en métal argenté et aux motifs Louis XV.
    No longer available
    Dim. 96 x 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #98

    Een paar verzilverde kandelaars met barokke motieven.

    Paire de candélabres en métal argenté aux motifs baroques.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #107

    Een suikerpot met lepel van Sterling zilver. Engelse keuren. London, 1915 voor het kommetje en de lepel uit 1914. Makersmerken: Blackmore & Fletcher voor het kommetje en F. Higgen & Son voor de lepel.

    Un sucrier avec cuillère en argent Sterling. Poinçon anglais. Londres, 1915 pour le pot et la cuillère date de 1914. Marque 'Blackmore & Fletcher pour le pot et 'F. Higgen & Son pour la cuillère.
    No longer available
    Dim. 222 gram
    Estimate: € 120 / 180
  • #93

    Een kruisbeeld van zwartgelakt hout met zilveren corpus, engelen en versieringen. Onder stolp.

    Crucifix en bois laqué noir au corps, angelots et ornements en argent. Sous globe.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #71

    Een milieu-de-table van verzilverd metaal, versierd met hermenfiguren. Met een geslepen glazen coupe.

    Milieu de table en métal argenté décoré de hermès. Coupe intérieure en verre taillé.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #113

    “Madonna met kind”. Een handgeschilderd icoontje met riza van 950‰ zilver.

    “Vierge à l’enfant”. Petite icône peinte à la main et à riza en argent 950‰.
    No longer available
    Dim. 13 x 11 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #77

    Een melkkannetje van Sterling zilver. Engelse keuren met datumletter ‘d’ voor 1903 - 1904.

    Un petit pot à lait en argent Sterling. Poinçon anglais et lettre de date 'd' pour 1903 1904.
    No longer available
    Dim. 85 gram
    Estimate: € 60 / 80
  • #301

    Een zilveren schrijfset in etui, bestaande uit een pen, een potlood, een briefopener en een stempel.

    Un ensemble d’écriture dans un étui, comprenant un stylo, un crayon, un coupe-papier et un tampon.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #459

    “Moeder Gods van Kazan”. Een reproductie van een Russische icoon. Met verzilverde en deels geëmailleerde riza.

    ”Notre Dame de Kazan”. Une reproduction d’une icône russe. Riza argenté et partiellement émaillé.
    No longer available
    Dim. 32 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #625
    Kaukaze

    Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol katoen.

    Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 198 x 300 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #646

    Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.

    Une petite vitrine ovale à la décoration de parquetterie et montures en bronze doré.
    No longer available
    Dim. b: 62 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #383

    Kom in blauw gekleurd kristal met geometrische figuren in de basis.

    Coupe en cristal bleu aux figures géométriques vers la base.
    No longer available
    Dim. h 13 cm; b 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #198

    “Pandora”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Edwin Scharff.

    ”Pandore”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre de Edwin Scharff.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #762
    Octave Landuyt

    “De blik”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/150 buiten de plaat.

    ”Le regard”. Une lithographie. Signée et numérotée 126/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #168

    Een lamp van bruingepatineerd kunststof in de vorm van een Flamingo met vleugels van glas in lood als kap.

    Une lampe en plastique en forme de flamingo aux ailes en verre et plomb comme abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 88 m
    Estimate: € 240 / 320
  • #385
    La Corallina

    Collier en bijpassende armband van bloedkoraal en git. In oorspronkelijk zakje.

    Un collier et bracelet assorti en corail rouge et jais. Avec petit sac d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #138

    Een grote schouwpendule van opengewerkt messing, versierd met guirlandes van vruchten. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel.

    Une grande pendule de cheminée en laiton ajouré, décoration de guirlandes et fruits. Avec clé et balançoire.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #232
    Dirk Baksteen
    Period: 1886 - 1971

    “Boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Paysage aux sapins et char”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 18,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #227

    Een grote Engelse bibliotheek van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onderaan en twee gevitreerde deuren bovenaan. XIXe eeuw.

    Une grande bibliothèque anglaise en bois de placage acajou à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus.
    No longer available
    Dim. 250 x 180 x 40 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #45

    Een paar 22 karaats geel gouden oorbellen bezet met 8 briljantjes.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 22 ct. sertie de 8 brillants.
    No longer available
    Dim. 3,92 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #503

    Een schotel van Chinees porselein met een draak in het decor. Apocrief gemerkt.

    Plat en porcelaine de Chine décoré d’un dragon. Marque apocryphe.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More