Similar lots by type
-
#258Een lot zilveren bestek, bestaande uit tien kleine cocktailvorkjes met een groter exemplaar in etui, een etui met een kaasbestek voor twee personen, een tweedelig slabestek met been, twee suikertangetjes, en twee messen.
Un lot de couverts en argent, comprenant dix fourchettes de cocktail et un grand exemplaire dans un étui, un couvert à fromage pour deux personnes, un couvert de service à salade avec manches en os, deux pinces à sucre et deux couteaux.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#368WiskemannEen tête-à-tête van verzilverd metaal op een dienblad. Onderaan gemerkt.
Un tête-à-tête en métal argenté sur un plateau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 160 -
#93Een kruisbeeld van zwartgelakt hout met zilveren corpus, engelen en versieringen. Onder stolp.
Crucifix en bois laqué noir au corps, angelots et ornements en argent. Sous globe.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60 / 80 -
#97Een paar kleerborstels met Sterling zilveren monturen. Keuren van Birmingham, 1906 - 1907. Makersmerk ‘H. H.’.
Une paire de brosses à vêtements avec montures en argent Sterling. Poinçons de Birmingham, 1906 1907. Porte la marque 'H.H.'No longer availableDim. Bruto 108 gramEstimate: € 50 / 80 -
#459“Moeder Gods van Kazan”. Een reproductie van een Russische icoon. Met verzilverde en deels geëmailleerde riza.
”Notre Dame de Kazan”. Une reproduction d’une icône russe. Riza argenté et partiellement émaillé.No longer availableDim. 32 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#71Een milieu-de-table van verzilverd metaal, versierd met hermenfiguren. Met een geslepen glazen coupe.
Milieu de table en métal argenté décoré de hermès. Coupe intérieure en verre taillé.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#341Meriden Britannia Company, ConnecticutEen vijfdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal in Duitse stijl, versierd met eikels en eikenbladeren. Gemerkt. Deksel suikerpot manco.
Garniture à café et à thé en métal argenté de style allemand, décor aux glands et aux feuilles de chêne. Avec marque. Sucrier sans couvercle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#369Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een sauskom, een broodmandje, twaalf ijslepeltjes, twee groentelepels, zes vorkjes, een vleespriem, een serveerlepel en zeventien bestekleggers.
Un lot de métal argenté, comprenant une saucière, un panier à pain, douze cuillères à glace, deux cuillères à légumes, six fourchettes, une brochette, une cuillère de service et dix-sept porte-couteaux.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#107Een suikerpot met lepel van Sterling zilver. Engelse keuren. London, 1915 voor het kommetje en de lepel uit 1914. Makersmerken: Blackmore & Fletcher voor het kommetje en F. Higgen & Son voor de lepel.
Un sucrier avec cuillère en argent Sterling. Poinçon anglais. Londres, 1915 pour le pot et la cuillère date de 1914. Marque 'Blackmore & Fletcher pour le pot et 'F. Higgen & Son pour la cuillère.No longer availableDim. 222 gramEstimate: € 120 / 180 -
#113“Madonna met kind”. Een handgeschilderd icoontje met riza van 950‰ zilver.
“Vierge à l’enfant”. Petite icône peinte à la main et à riza en argent 950‰.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#98Een paar verzilverde kandelaars met barokke motieven.
Paire de candélabres en métal argenté aux motifs baroques.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 140 -
#77Een melkkannetje van Sterling zilver. Engelse keuren met datumletter ‘d’ voor 1903 - 1904.
Un petit pot à lait en argent Sterling. Poinçon anglais et lettre de date 'd' pour 1903 1904.No longer availableDim. 85 gramEstimate: € 60 / 80 -
#301Een zilveren schrijfset in etui, bestaande uit een pen, een potlood, een briefopener en een stempel.
Un ensemble d’écriture dans un étui, comprenant un stylo, un crayon, un coupe-papier et un tampon.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#609Een ménagere van wortelnootfineer met twee deurtjes, versierd met inlegwerk en op pootjes. Binnenin een zeer uitgebreid bestek van verzilverd metaal met Lodewijk XV-motieven. Compleet voor 12 personen en met serveerbestekken.
Une ménagère en bois de ronce à deux portes, décorée d’incrustations et sur pieds. Contient un service de couverts pour douze personnes, avec couverts de service inclus, le tout en métal argenté et aux motifs Louis XV.No longer availableDim. 96 x 58 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#56Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.
Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.No longer availableDim. 137 x 87 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#204Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932“Jager en zijn hond op de Kalmthoutse heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chasseur et son chien de chasse sachant chasser à Kalmthout”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 500 / 700 -
#552George GregoryPeriod: 1849 - 1938‘Zicht op een huis aan een vijver met roeibootje’. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1900
“Maison au bord d’un étang avec chaloupe”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 19 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#602Een grote bronzen luchter met twaalf armen in twee niveaus met in totaal vierentwintig lichtpunten. Met twee bijpassende appliques met telkens drie lichtpunten.
Grand lustre en bronze à douze bras de lumière sur deux rangées, en total 24 lumières. Avec deux appliques assorties, chaque fouis à trois lumières.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 400 / 600 -
#630Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.
Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.No longer availableDim. 205 x 130 x 54 cmEstimate: € 200 / 250 -
#454Van Beurden“Speeltuin”. Kleurpotlood op papier. Gesigneerd.
“Terrain de jeu”. Dessin aux crayons sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#697Stempel in de vorm van een draak van gebeeldhouwd ivoor. Japan, omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
Cachet en forme de dragon en ivoire sculpté. Japon, vers 1900. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#689“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “Paalen”.
”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature: “Paalen”.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 120 / 160 -
#616Een eikenhouten servieskast met twee smalle gevitreerde deuren naast een breder exemplaar.
Une armoire à service à deux portes vitrées à côté d’une plus grande porte.No longer availableDim. 210 x 140 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#780Een wingchair van gesculpteerd hout in Régencestijl.
Une chaise ‘wingchair’ en bois sculpté, style Régence.No longer availableDim. h: 99 cmEstimate: € 200 / 240 -
#831Een kleine violontafel van mahoniehout in Louis-Philippestijl.
Une petite table violon en acajou style Louis Philippe.No longer availableDim. b: 94 cmEstimate: € 120 / 140 -
#661Een paar albasten bustes met marmeren basis.
Une paire de bustes en albâtre sur une base de marbre.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 80 / 120

