Similar lots by type
-
#794HérviauxEen comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger en gewichten.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé. Complet avec balançoire et poids.No longer availableDim. H: 140 cmEstimate: € 120 / 200 -
#658J. DepréEen staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200 / 300 -
#534Een driedelig klokstel van verguld messing in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een pendule en twee grote kandelaars. De pendule versierd met barokke dolfijnen en bovenaan met een putto. Wijzers ontbreken.
Une garniture de cheminée en laiton doré, style Louis XV, comprenant une pendule et deux grands chandeliers. La pendule est décorée de dauphins et un putto au dessus. Les aiguilles sont manquantes.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 320 / 400 -
#246Hilaire à StenayEen eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#287Zenith, Le LocleEen cartelklok van roodgepatineerd en verguld hout met hangconsole.
Une horloge murale Cartel en bois patine rouge et dorure, avec console murale.No longer availableDim. 45 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#267Louis Boon, AntwerpenEen tafelklok van gefineerd hout, versierd met ingelegde motieven. Begin XXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Une pendule de table en bois de placage, décoration de motifs incrustés. Début XXième siècle. Avec balançoire et clé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#656Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200 / 300 -
#608J. Van den Eynde, AnversEen staande klok met een eikenhouten kast in Luikse stijl. Het werk met een wijzerplaat van koper en tin.
Une horloge de vestibule au coffre en chêne, style liégeois. Le cadran est en étain et cuivre.No longer availableDim. H: 235 cmEstimate: € 220 / 300 -
#236J. Joseph Hancet, JodoigneEen staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300 / 400 -
#666Een staande klok in houten kast met een koperen wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule à cadran en cuivre. Avec poids et balancier.No longer availableDim. 192 x 25 cmEstimate: € 180 / 220 -
#720ConcordiaEen regulateur in houten kast.
Un régulateur dans une armoire en bois.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 35 / 50 -
#638Een Engelse staande klok in eikenhouten kast. Bovenaan met mahoniehouten front. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule anglaise avec coffre en chêne. Le front est en acajou.No longer availableDim. h: 213 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#769Bayel, FranceEen glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#844Een sober eikenhouten tafeltje met een lade en een klein uitschuifbaar blaadje.
Une petite table en chêne sobre à un tiroir et petite tablette coulissante.No longer availableDim. 80 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#642Een beeld van een musicerende godheid op een zwaan van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost-Azië.
Une statue en bois exotique dur représentant un dieu musicien sur un cygne. Asie du Sud.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#725Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Gesigneerd.
Une carpette Orientale en laine nouée main.No longer availableDim. 300 x 202 cmEstimate: € 200 / 300 -
#635Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
Une carpette persane en laine nouée main avec un motif central.No longer availableDim. 207 x 148 cmEstimate: € 200 / 300 -
#271Een messingen klokstel in barokke stijl, bestaande uit een pendule en twee vierarmige kandelaars.
Garniture de cheminée en laiton de style baroque comprenant une pendule et deux candélabres à quatre lumières.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 180 / 240 -
#751Een paar gebeeldhouwde wandlichten met telkens twee lichtpunten.
Une paire de lampes murales à deux points lumineux.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#160Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met kleine witte saffiertjes.
Une bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de petits saphirs blancs.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 250 / 300 -
#523“Kaligraaf”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een houten voetstukje.
“Calligraphe”. Statuette en ivoire sculpté partiellement polychromé et sur base en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 250 -
#310Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes en één princes cut met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants baguettes et un diamant ‘princess cut’ ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 10,88 gEstimate: € 700 / 900 -
#693“Opgetuigde olifant”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Eléphant harnaché”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 80 / 100 -
#135Een paar 21 karaats geel gouden manchetknopen bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une paire de boutons de manchettes en or jaune 21 ct sertis de saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 18,30 gEstimate: € 500 / 600

