Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
J. B. Everaert à Bruxelles

Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.
Dim. h: 25 cm
SKU: 2410170116.
Categories: Klok, XIXe eeuw.
Auction day: 24 October 2017 19:00
Catalogue #116
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #738

    Een sobere ronde houten wandklok.

    Pendule murale ronde en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 44 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #179

    “Maria Magdalena”. Olieverf op paneel .Een XIXe eeuwse kopie naar een werk van Quinten Matsijs.

    “Marie Madeleine”. Huile sur panneau. Copie du XIXe siècle d’un tableau par Quinten Matsijs.
    No longer available
    Dim. 38 x 26,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #137

    Een theepot en melkkannetje van Naams aardewerk, waarbij de eerste met zilveren montuur. XIXe eeuw.

    Théière et pot à lait en faïence de Namur. La première à monture en argent. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #152

    “Kreupelhout”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw, herdoekt.

    “Bois mort”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 57 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #332

    “Romantisch landschap”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw. Twee kleine restauraties.

    “Paysage romantique”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. A été restaurée.
    No longer available
    Dim. 51 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #213

    Een cartelklok van verguld brons in Lodewijk XVI-stijl.

    Un cartel en bronze doré, style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #366

    Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.

    Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 110 x 157 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #336

    Een mahoniehouten bureau met kalfslederen bekleding op het blad. Tijdperk Louis Philippe.

    Un bureau en acajou avec une tablette recouverte de vachette. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #291

    Een gefineerde kolompendule in Napoleon III-stijl met koperen wijzerplaat en slinger en de kast versierd met marquetterie.

    Une pendule en placage, style Napoléon III, avec cadran et balancier en cuivre et le coffre en décoration marquetterie.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #707

    “Taferelen van de staatsomwenteling in Frankrijk” ; Johannes Noman, Zaltbommel; 1795-1827, 27 delen. Enkele delen ontbreken.

    “Taferelen van de staatsomwenteling in Frankrijk” ; Johannes Noman, Zaltbommel; 1795-1827, 27 volumes. Quelques volumes manquent.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #266

    Een Empire commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. Begin XIXe eeuw. Kleine manco’s.

    Commode en bois de placage d’époque Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle. Petits manquants.
    No longer available
    Dim. 103 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #206

    Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.

    Une garde-robe à deux portes en chêne sculpté. XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #62

    “Romantisch landschap met personages”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Paysage romantique et personnages”. Huile sur panneau. Non signé. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #258

    Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.

    Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #218

    Een pendule van verguld brons en albast in eclectische stijl, versierd met bloemen en strikken, gedragen door twee kariatiden en de slinger in de vorm van een bloemenmand.

    Une pendule en bronze doré et albâtre, style éclectique, décoration de noeuds et fleurs, portée par deux cariatides, et le balancier est en forme d’un panier à fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #460

    “Asia” & “Provence”. Twee XIXe eeuwse kaarten, waarbij de eerste een herdruk van een XVIIe eeuws voorbeeld.

    “Asie” & “Provence”. Deux images du XIXième siècle, dont la première est une reproduction d’un exemple du XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 & 49 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #68

    Een Madonna met kind van deels verguld Brussels porselein. Eind XIXe eeuw.

    Vierge à l’Enfant sur porcelaine de Bruxelles partiellement dorée. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #196

    Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.

    Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 272 x 135 x 54 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #503

    “Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger. New York, Cincinnati & St. Louis, 1887.

    “Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger, New-York, Cincinnati & St. Louis, 1887.
    No longer available
    Estimate: € 6à / 70
  • #376

    Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.

    Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 162 x 122 x 61 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #221

    Een paar vergulde kandelaars, gedragen door moriaantjes en op een marmeren zuiltje.

    Une paire de chandeliers sur socles en marbre, portés par des maures.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #162

    “Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Afro ‘64.

    “Abstrait”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature: Afro ‘64.
    No longer available
    Dim. 67 x 85 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #700

    Een waaier met decor van kraanvogels en een rijzende zon op goudgele achtergrond.

    Un éventail au décor de soleil levant et grues, sur fond jaune-or.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #668

    Een netsuké “Tijger”. Japan, eerste kwart XXste eeuw.

    Netsuké “Tigre”. Japon, premier quart du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #645

    G. DE LOUVREX, Recueil contenant les Edits et Réglemens faits pour le Pais de Liège et Comté de Looz... Ed. Kints, Luik 1750-1752. 4 Vol. In-folio. Gemarmerd kalfsleder uit de tijd. Rode snee.

    G. DE LOUVREX, Recueil contenant les Edits et Réglemens faits pour le Pais de Liège et Comté de Looz... Ed. Kints, Liège. 1750-1752. 4 Vol. In-folio. Vachette marbrée ancienne.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #330

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 4,03 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #845

    Een ovale mahoniehouten tafel, verlengbaar tot 3,5 m. Gecanneleerde poten.

    Table en acajou extensible jusqu’à 3,5 m. Pieds cannelés.
    No longer available
    Dim. 73 x 123 cm
    Estimate: € 240 / 340
  • #381
    Val Saint Lambert

    Kristallen vaas, groen gekleurd in de massa.

    Vase en cristal coloré vert dans la masse.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #225

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met turkoois en jade.

    Un bracelet à maillons en or jaune serti de turquoise et jade.
    No longer available
    Dim. 8,06 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #691

    Een schemerlamp van varkensblaas, versierd met een bloemendecor.

    Une lampe fabriquée à partir d’une vessie porcine, décoration de fleurs.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #188

    “Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mene.

    “Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 700 / 750
  • #760

    Een reeks van zes aquarellen met betrekking tot Venetiaanse carnavalskledij.

    Une série de six aquarelles en relation avec les vêtements de carnaval de Venise.
    No longer available
    Dim. 20 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More