Similar lots by type
-
#707
“Taferelen van de staatsomwenteling in Frankrijk” ; Johannes Noman, Zaltbommel; 1795-1827, 27 delen. Enkele delen ontbreken.
“Taferelen van de staatsomwenteling in Frankrijk” ; Johannes Noman, Zaltbommel; 1795-1827, 27 volumes. Quelques volumes manquent.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#738
Een sobere ronde houten wandklok.
Pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 30/40 -
#213
Een cartelklok van verguld brons in Lodewijk XVI-stijl.
Un cartel en bronze doré, style Louis XVI.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1600/1800 -
#503
“Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger. New York, Cincinnati & St. Louis, 1887.
“Roma. Die Denkmale der ewigen Stadt”. P. Albert Kuhn. Ed. Benziger, New-York, Cincinnati & St. Louis, 1887.No longer availableEstimate: € 6à/70 -
#258
Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.
Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 300/400 -
#376
Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.
Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 162 x 122 x 61 cmEstimate: € 300/400 -
#152
“Kreupelhout”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw, herdoekt.
“Bois mort”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. Retoilée.No longer availableDim. 57 x 41 cmEstimate: € 150/200 -
#336
Een mahoniehouten bureau met kalfslederen bekleding op het blad. Tijdperk Louis Philippe.
Un bureau en acajou avec une tablette recouverte de vachette. Période Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#206
Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Une garde-robe à deux portes en chêne sculpté. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#68
Een Madonna met kind van deels verguld Brussels porselein. Eind XIXe eeuw.
Vierge à l’Enfant sur porcelaine de Bruxelles partiellement dorée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30/40 -
#366
Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 x 157 cmEstimate: € 300/400 -
#266
Een Empire commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. Begin XIXe eeuw. Kleine manco’s.
Commode en bois de placage d’époque Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle. Petits manquants.No longer availableDim. 103 x 123 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#62
“Romantisch landschap met personages”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.
“Paysage romantique et personnages”. Huile sur panneau. Non signé. XIXième siècle.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#137
Een theepot en melkkannetje van Naams aardewerk, waarbij de eerste met zilveren montuur. XIXe eeuw.
Théière et pot à lait en faïence de Namur. La première à monture en argent. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 150/180 -
#218
Een pendule van verguld brons en albast in eclectische stijl, versierd met bloemen en strikken, gedragen door twee kariatiden en de slinger in de vorm van een bloemenmand.
Une pendule en bronze doré et albâtre, style éclectique, décoration de noeuds et fleurs, portée par deux cariatides, et le balancier est en forme d’un panier à fleurs.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1800/2000 -
#196
Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.
Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.No longer availableDim. 272 x 135 x 54 cmEstimate: € 400/600 -
#179
“Maria Magdalena”. Olieverf op paneel .Een XIXe eeuwse kopie naar een werk van Quinten Matsijs.
“Marie Madeleine”. Huile sur panneau. Copie du XIXe siècle d’un tableau par Quinten Matsijs.No longer availableDim. 38 x 26,5 cmEstimate: € 200/300 -
#291
Een gefineerde kolompendule in Napoleon III-stijl met koperen wijzerplaat en slinger en de kast versierd met marquetterie.
Une pendule en placage, style Napoléon III, avec cadran et balancier en cuivre et le coffre en décoration marquetterie.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#332
“Romantisch landschap”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw. Twee kleine restauraties.
“Paysage romantique”. Huile sur toile. Sans signature. XIXième siècle. A été restaurée.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 200/240 -
#460
“Asia” & “Provence”. Twee XIXe eeuwse kaarten, waarbij de eerste een herdruk van een XVIIe eeuws voorbeeld.
“Asie” & “Provence”. Deux images du XIXième siècle, dont la première est une reproduction d’un exemple du XVIIième siècle.No longer availableDim. 49 x 59 & 49 x 54 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#91
Een zilveren communieset in etui: een servetring en een tweedelig bestek. Belgische keuren.
Garniture de baptême en argent, dans son étui. Anneau de serviette et deux pièces de couvert. Poinçons belges.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#356
Een Indonesische reiscredenza van tropisch hout.
Une crédence de voyage indonésienne en bois exotique.No longer availableDim. 163 x 145 x 61 cmEstimate: € 200/280 -
#729Anton Pieck
“Meisjesportret”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 20 cmEstimate: € 60/80 -
#146
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren naast drie grote en twee kleine laden.
Un buffet en chêne à cinq portes et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 168 cmEstimate: € 200/240 -
#23
Een grote en een kleine vaas van Vlaams aardewerk.
Un grand et un petit vase en faïence flamande.No longer availableDim. h: 30 & 17 cmEstimate: € 30/50 -
#178
“St. Georgios en twee andere heiligen”. Griekse icoon. XIXde eeuw.
“Saint Georgios et deux autres saints”. Icône grecque. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#341
Lampetstel, driedelig, van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt.
Garniture de lavabo en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#173Eric ClausPeriod: °1936
“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180/220 -
#586
B. MILLETOT, Traiete du delict commun, Dijon, 1615. In-12mo, perkamenten band.
B. MILLETOT, Traiete du delict commun, Dijon, 1615. In-12mo, bande en parchemin.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#547
“Devins et dragons”. Louis Scheyven. Ed. Terres Latines, Bruxelles 1949. Illustraties buiten de tekst met litho’s van K’o Shuang-Sho. Genummerde eerste editie, nummer 47. Met geillustreerde huls.
“Devins et dragons”. Louis Scheyven. Ed. Terres Latines, Bruxelles 1949. Illustrations hors texte et lithographies de K’o Shuang-Sho. Edition première, numérotée 47. Dans son étui.No longer availableEstimate: € 85/120 -
#135
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 11,87 gEstimate: € 250/350 -
#659Julien CelosPeriod: 1884- 1953
“Bruggetje”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 95/250(?)
“Petit Pont”. Une eau-forte. Signée et numérotée 95/250.No longer availableDim. 32 x 36 cmEstimate: € 40/50