#256
Een archiefmeubeltje met rolluikje.
#15
Une broche en forme de feuille en or jaune 14K 5,83 g et une épingle à chapeau en or jaune 18K 1,77 g sertie d'une perle.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#665
Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.
#347
#68Burberry
Een handtas met Schots ruitmotief, model ‘Nova Check’.
#672Luxor
Een vol messingen schouwklokje. In origineel etui en met aankoopbewijs.
Une pendule de cheminée entièrement en laiton. Dans son écrin d'origine et avec preuve d'achat.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 20/25 -
#351
#109
“Maria van Boergondië”. Een handgeschilderde aardewerken tegel.
#204
#17
#545Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met geometrishe motieven.
#408
Deux bols ovales différents en faïence à décor multicolore, l'un marqué par Colbert et l'autre à décor de paons, fleurs et papillons.No longer availableDim. 47 x 36 cmEstimate: € 40/60