#79Joris MinnePeriod: 1897-1988“Naaktstudie”. Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd en met opdracht.
“Etude d’un nu”. Crayon sur papier. Signée, datée et avec dédicace.No longer availableDim. 46 x 32cmEstimate: € 80 / 120 -
#331Een paar messingen kandelaars naar Romaans voorbeeld.
#518Een hoed van het regiment jagers-verkenners van de Belgische burgerwacht. Model 9 februari 1891.
Chapeau des chasseurs-éclaireurs de la garde civique belge. Modèle 9 février 1891.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#716Een kleine étagère van chroom en glas.
#562Een bolhoed van de Belgische infanterie. Model 17 november 1881.
#451Een Afrikaans sculptuur van been.
Sculpture africaine en os.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#284Een zuil van composiet. Met een porseleinen schemerlamp.
#798Een reeks van negen eikenhouten stoelen in Henri II-stijl.
#520Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van +- 2,58 ct.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,14 ct. Et de la tanzanite d'un poids combiné de + - 2,58 ct.No longer availableDim. 5,75 gEstimate: € 1000 / 1200