#629
Een officierstschako van de infanterie der Belgische burgerwacht. XIXe eeuw.
Shako d’officier de l’infanterie de la garde civique belge. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#736
Een gesculpteerde en zwartgelakte armstoel.
Fauteuil sculpté et laqué noir.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#492Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Marine”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Marine”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#798
Een reeks van negen eikenhouten stoelen in Henri II-stijl.
#275
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met scapulier en een sleuteltje.
#78
Een lot van drie meerkleurige Delftse borden. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de trois assiettes de Delft polychromes.No longer availableDim. Ø: 16 & 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#25
Een 18 karaats geel en wit gouden ring.
#659
Een XIXe eeuwse officierstschako van de Belgische artillerie. Zonder pluimen.
Shako d’officier de l’artillerie belge du XIXe siècle. Sans plumes.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#255
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 300 / 400 -
#212
Landschap met vee, naar de XIXde eeuw. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au bétail d’après le XIXde siècle”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#707C. DelsauxPeriod: 1862 - 1945
Een bolle vaas van steengoed met meerkleurig druipglazuur.
#250
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct. Et un diamant central de + - 0,51 ct. GVS 2.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 1200 / 1400