Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.

Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.

Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.
Dim. 165 x 85 cm
SKU: 2710200322.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #322
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #599

    “Mao Xe Dong”. Een reeks van tien ingekaderde zeefdrukken naar het werk van Andy Warhol uit 1972.

    Mao Tse Tung . Une série de dix sérigraphies encadrées basées sur le travail d'Andy Warhol de 1972.
    No longer available
    Dim. 90 x 90 cm
    Estimate: € 700 / 900
  • #500

    Een beeldje van Guanyin van gesculpteerd ivoor. Monoblock. Onderaan gemerkt. China, eerste kwart XXste eeuw.

    Statuette de Guanyin en ivoire sculpté. Monoblock. Marque sous la base. Chine, début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #12
    René De Lannoy
    Period: 1907-1985

    “Portret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    Portrait. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 31 x 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #111

    “Boogschutter”. Een bruingepatineerd beeld van brons en kunststof op houten sokkel.

    Archer . Une sculpture en bronze patiné marron et en plastique sur un socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #328

    Een paar fracties gepetrifieerd hout.

    Une paire de fractions de bois pétrifié.
    No longer available
    Dim. l: 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #696
    Kashan

    Oud handgeknoopt wollen bidkleed. Mirhab gedragen door twee bomen. Herati boord, steenrode en naturelle fond.

    Ancien tapis de prière en laine. Noué main. Décor d’un mirhab porté par deux arbres. Bordure herati sur fond rouge brique et naturel.
    No longer available
    Dim. 208 x 147 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #748
    Amhora, Austria

    Een vaas van meerkleurig porselein, versierd met twee spelende meisjes. Onderaan gemerkt. Nummer 1321.

    Un vase en porcelaine multicolore décoré de deux filles jouant. Marqué en bas. Numéro 1321.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #195

    Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en 24 smaragden een gezamenlijk gewicht van +- 4,40 ct.

    Montre à bracelet en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,44 ct et de 24 émeraudes ayant un poids total de +- 4,40 ct.
    No longer available
    Dim. 17,70 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #59

    Een ovale houten spiegel met decor van acanthusbladeren.

    Un miroir ovale en bois décoré de feuilles d'acanthe.
    No longer available
    Dim. 73 x 58 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #706

    Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.

    Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.
    No longer available
    Dim. 165 x 88 cm & 150 x 102 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #542

    “Aziatische dame.” Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1989. Draagt stempel.

    Dame asiatique . Technique mixte Signé et daté 1989. Porte timbre.
    No longer available
    Dim. 68 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #513
    Guerin

    Een grote siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met reliëfdecor. Onderaan gemerkt. Tijdperk art deco.

    Grad vase en grès polychrome à décor en relief. Marque sous la base. Période art déco.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More