Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.

Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.

Trumeau ancien décoré d’incrustation vers le haut.
Dim. 165 x 85 cm
SKU: 2710200322.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #322
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #559

    Een paar gegoten wandconsoles met engeltjes.

    Paire de consoles moulées aux angelots.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #214

    Een paar antieke Brusselse hoornvazen onder grote stolpen.

    Une paire de vases cornets antiques en porcelaine de Bruxelles sous de grandes cloches.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #334
    Columbia

    Een oude slingergrammofoon met een groot aantal platen en met reservenaalden. Werkende staat.

    Un vieux phonographe à pendule avec un grand nombre de disques et avec des aiguilles de rechange. État de fonctionnement.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #726

    Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.

    Secrétaire à abattant en placage d’acajou décoré d’une coquille incrustée.
    No longer available
    Dim. 77 x 95 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #463
    Guerin

    Een bol siervaasje met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt. Model 183 D.

    Un vase décoratif sphérique avec glaçure multicolore. Marqué en bas. Modèle 183 D.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #136

    Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.

    Un secrétaire pliant en chêne anglais avec trois tiroirs sous la tablette et deux portes à panneaux dans la partie supérieure.
    No longer available
    Dim. h: 201 x 103 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #725
    Mori

    Een handgeknoopt wollen Bochara-lopertje.

    Petit couloir en laine noué main. Motif Bochara.
    No longer available
    Dim. 299 x 84 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #695

    Drie oude lederen reiskoffers.

    Trois vieilles valises en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #288

    “Accordeonist” & “Ballerina”. Twee beelden van meerkleurig Spaans porselein. Het eerste gemerkt van Nao, het andere van Miquel Requena.

    Accordéoniste et Ballerine. Deux statuettes en porcelaine polychrome espagnole. La première par Nao, l’autre par Miquel Requena.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #100

    Twee 22 karaats geel gouden munten. King George V. Gold Sovereign 1914 en 1918.

    Deux pièces en or jaune de 22 carats. Roi George V. Souverain d'or 1914 et 1918.
    No longer available
    Dim. 15,97 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #658

    Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.

    Carreau en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #586

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.
    No longer available
    Dim. 248 x 168 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More