Other lots in this auction
-
#169De Meyer“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Gaines de foin. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 66 cmEstimate: € 180 / 240 -
#485Een in twee delen opgebouwde Chinese reiskast met twee valdeurtjes en drie laden. Met messingen hengsels.
Un cabinet de voyage chinois construit en deux parties avec deux abattants et trois tiroirs. Avec poignées en laiton.No longer availableDim. 120 x 93 x 40 cmEstimate: € 200 / 220 -
#214Sorez (?)Een paar molenlandschappen op paneel. Gesigneerd.
Une paire de paysages de moulins à vent sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 400 / 500 -
#409Een vaasje in geel glas.
Un vase en verre jaune.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#500Een Chinees houten buffet met twee deurtjes en drie laden. De flanken versierd met uitgestoken decor van vleermuizen.
Buffet chinois en bois à deux portes et trois tiroirs. Les flancs sont ornés d'un décor sculpté de chauves-souris.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 250 / 400 -
#153DelheidEen zilveren vierdelig koffie en theestel met rozen versiering op de deksels en op een zilveren dienblad. 800‰. Gemerkt.
Service à thé et café quatre pièces en argent avec décoration de roses sur les couvercles et sur un plateau en argent. 800‰. Marqué.No longer availableDim. 4,145 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#48D W Porzellan, KarlsbadEen ronde schotel en een langwerpig schoteltje van porselein met vergulde decors. Onderaan gemerkt.
Un plat rond et un plat allongé en porcelaine à décors dorés. Marqués en bas.No longer availableDim. Ø: 33 cm33x15 cmEstimate: € 25 / 35 -
#444Jean Pellen“Abstract, Düsseldorf” Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Abstrait, Düsseldorf” Techniques mixtes. Signé.No longer availableDim. 68 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#6Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.
Coffret en bois suédois du début du XIXème siècle, renforcé de bandes en fer forgé. Daté 1803 à l'intérieur.No longer availableDim. 55 x 32 x 23 cmEstimate: € 140 / 160 -
#479Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 100 / 120 -
#145Een 18 K geelgouden ketting met 18 K geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0, 63 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or jaune 18 carats serti d'un brillant de +- 0,63 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 800 / 900 -
#390Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90 / 110


