Other lots in this auction
-
#309Victor Rousseau
“Liggend naakt”. Houtskool en wit krijt op papier. Gemonogrammeerd.
"Nu Allongé". Fusain et craie blanche sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 15 x 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#618
Een lot van twee snuff bottles. Gedecoreerd met kikkers resp. paarden.
Lot de deux snuf bottles. Décorés de grenouilles resp. chevaux.No longer availableDim. h 11 & 7 cmEstimate: € 60 / 100 -
#660
Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.
Table basse chinoise en bois laqué noir à décor en pierre dure de geishas sous verre.No longer availableDim. Ø 81 cmEstimate: € 50 / 80 -
#256
Een gefineerd niervormige bonheur du jour met drie laden.
Bonheur du jour rognon en placage à trois tiroirs.No longer availableDim. 111x50x77cmEstimate: € 100 / 120 -
#597Meissener Bleikristal
Een grote vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal, versierd met een bloemendecor.
Un grand vase en cristal taillé et doublé rouge, orné d'un décor floral.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#348
Een ebbenhouten bestekkistje, ingelegd met fruithouten bies. Benen bolpootjes. Gecompartimenteerde binnenkant met fluweel bekleed. Zonder sleuteltje.
Un coffret à couverts en ébène, incrusté de garnitures en bois fruitier. Pieds boule en os. Intérieur compartimenté doublé de velours. Sans clé.No longer availableDim. 19 x 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#575
Een ovale mahoniehouten tafel met gebeeldhouwde centrale driepoot. Verlengbaar maar zonder verlengbladen. Victoriaanse stijl. Vergezeld van zes soortgelijke stoelen met gevlochten zittingen (riet te vervangen). Diverse letsels.
Table ovale en acajou avec trépied central sculpté. Extensible mais sans rallonges. Style victorien. Accompagné de six chaises similaires aux assises tressées (cannage à remplacer). Dégâts divers.No longer availableDim. 76 x 117 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#287
Een paar gietijzeren tuinvaasjes.
Une paire de vases de jardin en fonte.No longer availableDim. H: 31&32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#255
Een rechthoekige sigarettendoos van geguillocheerd zilver met een centraal monogram. Dubbele scharnieren, enige slijtage. Keuren van Birmingham, datumletter g voor 1881, makersmerk Colen Hewer Cheshire.
Un étui à cigarettes rectangulaire en argent guilloché avec un monogramme central. Charnières doubles, quelques usures. Poinçons de Birmingham, lettre de date g pour 1881, poinçon de fabricant Colen Hewer Cheshire.No longer availableDim. 13,5 x 7,5 cm 200 gEstimate: € 80 / 120 -
#690
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#332
Twee gebeeldhouwde houten wandreliëfs, waarbij een met voorstelling van Christus en één met voorstelling van Mozes met de tien geboden.
Deux reliefs muraux en bois sculpté, l'un représentant le Christ et l'autre représentant Moïse avec les dix commandements.No longer availableDim. h: 54 & 81 cmEstimate: € 100 / 120 -
#476
Oosters handgeknoopt tapijt wol.
Tapis d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 333 x 248 cmEstimate: € 200 / 300