#488Een lot van vijf Afrikaanse kapmessen met houten handvat.
#448Drie ceremoniële sikkels met benen handvat. Mangbitu, Centraal Afrika.
#461Een lot van vier verschillende Afrikaanse dolken.
Lot de quatre dagues africaines.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#491Een Afrikaans masker van gesculpteerd en deels gepatineerd hout, versierd met schelpen en kraaltjes.
Masque africain en bois sculpté et partiellement patiné décoré de perles et de coquilles.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#712Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout.
#532Een oude Afrikaanse ‘vogelhoofd’ werpbijl. Kang.
#737Een dubbelzijdige scepter van brons met twee figuren. Afrikaans werk.
#483Drie dolken en een kapmes. Afrikaans werk.
#724Een ceremoniële bijl, versierd met hoofden. Afrikaans werk
#630Een oude Afrikaanse speer.
Ancienne lance africaine.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
Masque africaine en bois polychrome et une petite dague et fourreau en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Une petite table en bois laqué noir sur pied centrale, décoré de nacre avec petit tabouret laqué noir.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#413Twee boekensteunen van brons en hout in de vorm van zittende farao’s.
#770Een handgeknoopt wollen Morilopertje.
#378Een koffie- en theeservies van verzilverd koper bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot en een melkkannetje op dienblad.
Service à thé et à café en cuivre argenté comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait sur présentoir.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#490Een haardstel en -scherm van geel koper, waarbij de laatste met een gedreven decor van een straatfeestscène.
#541Een paar halsvazen van Chinees porselein naar het famille rose met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
Paire de vases à haut cols en porcelaine de Chine d’après la famille rose à décor polychrome de paysages. Marque sous les bases.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#533Een Perzisch miniatuur van een Perzische danseres. Safavidische dynastie XVIIe eeuw.
Miniature persane représentant une danseuse. Dynastie des Safavides du XVII siècle.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 420 / 460 -
#150Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale amethist van ± 8 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une améthyste centrale de ± 8 ct.No longer availableDim. Bruto: 13,07 gEstimate: € 600 / 800