Other lots in this auction
-
#114
“Portret van Edward VI”. Olieverf op paneel. Te restaureren. Naar de XVIe eeuw.
"Portrait d'Edouard VI". Peinture à l'huile sur panneau. A restaurer. D’après le XVIe siècle.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 500 / 800 -
#503
Een toren van jade versierd met drakenkoppen.
Une tour de jade ornée de têtes de dragon.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#322
“Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 18,5 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#539
Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.
Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.No longer availableDim. H:90cmEstimate: € 40 / 60 -
#632Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Schaapherder met zijn kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee scheurtjes.
« Berger avec son troupeau ». Huile sur toile. Signée. Deux petites fissures.No longer availableDim. 65 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#75Val Saint-Lambert
Drie kleine vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt, behalve de vierkante.
Trois petits vases en cristal taillé. Partiellement coloré en vert dans la masse. Marqué en bas, sauf le vase carré.No longer availableDim. H. 25 en 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#605
Een recente Friese staartklok.
Une horloge de queue frisonne récente.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#26Universal statuary corporation, Chicago.
Een witgepatineerd kunststoffen siervaas, gedragen door een engeltje. Op bijpassende zuil, versierd met bloemenguirlande en strikken. Gemerkt.
Vase décoratif en plastique patiné blanc, porté par un ange. Sur une colonne assortie, décorée de guirlandes florales et d'arcs. marqué.No longer availableDim. h: 40 + 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#440
Een 14 karaats geelgouden schakelarmband met vlechtwerk. St. Petersburg. 1908-1917. Maker Ana.
Un bracelet à maillons en or jaune 14 carats avec vannerie. Saint-Pétersbourg. 1908-1917. Fabricant Anna.No longer availableDim. 29,10 gEstimate: € 600 / 700 -
#697
Een paar gebeeldhouwd houten stoelen in barokke stijl, versierd met meerminnen bij een wapenschild en met getorste spijlen en poten. Bekleed met groen fluweel. Eén beschadigd.
Paire de chaises en bois sculpté de style baroque, décorées de sirènes par un blason et de barreaux et pieds torsadés. Doublé de velours vert. Un endommagé.No longer availableDim. H:123cmEstimate: € 120 / 200 -
#357
Drie bronzen beeldjes, waarbij twee miniatuur op houten voetstukje en een groter beeldje van een krijger. Benin.
Trois statuettes en bronze, deux miniatures sur socle en bois et une plus grande statue de guerrier. Bénin.No longer availableDim. h: 5 - 22 cmEstimate: € 35 / 45 -
#512Tabriz
Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.
Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.No longer availableDim. 190 x 124 cmEstimate: € 80 / 120