#693
Een Boheems kristallen vaas op zilveren voetje met een monogram ‘MH’ en datum 21-8-76, gemerkt 830 en andere zilverkeuren.
#375
Een presse-papier VSL met monogram ‘CB’ en een floraal decor.
#631Rosenthal, Studio Lini
A colorless crystal glass set consisting of: 11 x water, red wine, and Champagne glasses, and 12 white wine glasses.No longer availableDim. H: 19-23 cmEstimate: € 60/80 -
#274A. Schaeken
Boszicht met rivier en meer, olieverf op doek. Gesigneerd.
#398
Een groene met de mond geblazen en met de tang bewerkte karaf. Gemerkt onderaan.
#217
Een Madonna met Kind van terracotta. Jaren vijftig.
#50
An 18 karat yellow gold necklace with pendant, set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.29 carats.No longer availableDim. 3,30 gEstimate: € 600/700 -
#655
Een Afrikaans messingen voorouderbeeld.
#312Frans De Vader
Bloemstilleven in Delftse vaas, met rozen, olieverf op het paneel.
#297Marpa
Een banjoline, gemerkt Marpa. Met stoffern draagtas.
A banjoline, marked Marpa. With a protective carrying case.No longer availableDim. 59cmEstimate: € 75/125 -
#496
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#233Daum, France
Een langwerpige coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
A rectangular bowl made of colorless crystal. Marked.No longer availableDim. L. 62 cmEstimate: € 60/80