#91Een lot kunstboeken:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. In twee delen. - “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Twee Engelstalige uitgaven.
Un lot de livres en relation avec l’Art:- “Acht eeuwen schilderkunst. Belgische musea”. Ed. Arcade.- “Dali. Het geschilderde werk”. Ed. Taschen. Deux volumes.- “Van Dyck. Drawings & Paintings”. Deux éditions anglaises.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#735BerkelEen oude staande weegschaal met maximum gewicht van 40 kg.
#151Louis VuittonEen pochette model “Milla Trunk”. Limited edition.
#662Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 50 cm Ø 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#214“Kunstenaar met entourage in zijn atelier”. Olieverf op doek. Antwerpse school, omstreeks 1700. Herdoekt.
”Artiste et entourage dans son atelier”. Huile sur toile. Ecole anversoise, +- 1700. A été retoilée.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#40“Waterman”. Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger.
#880Een lot geslepen en ruwe diamant.
Un lot de diamants brut et taillé.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 400 / 500 -
#694Een gefineerd kaptafeltje in Transitionstijl.
Une coiffeuse en bois de placage, style Transition.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 200 / 300 -
#256Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Une garde-robe en chêne à deux portes. XIXème siècle.No longer availableDim. 210 x 150 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#543Een Thaise Boeddha van deels goudgepatineerd brons.
Un Bouddha thai en bronze à patine dorée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100 / 140