Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#525
Een snuffbottle van gedreven messing met een decor van dieren en personages. Onderaan gemerkt. Afwerking met koraal van het deksel.
Un flacon dit ‘snuffbottle’ en laiton repoussé et décor d’animaux et personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 60 / 80 -
#569
“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgegeven bij Sunday B. Morning.
”Marilyn”. Une sérigraphie d’après une oeuvre par Andy Warhol. Édition par Sunday B. Morning.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 160 / 180 -
#468
”Grey’s Elegy”. Verzenboek met vergulde accenten versierd.
”Grey’s Elegy”. Un livre de vers aux accents dorés.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#903
Een klein sac-a-perlesluchtertje.
Un petit lustre sac-à-perles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#817
Een cavaleriezwaard met metalen schede.
Une épée de cavalerie, fourreau en métal.No longer availableDim. l: 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#179Frans Van Leemputten
“Op de oevers van de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Sur les rives de l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38,5 cm x 55,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#590
Een in markies geslepen diamant van 0,52 ct. Kleur I. SI1. Met HRD certificaat.
Un diamant en taille marquise de 0,52 ct. Couleur I. SI1. Avec certificat HRD.No longer availableEstimate: € 850 / 950 -
#200
Een 18 karaats wit gouden gerodeerde broche bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. en parels. Omstreeks 1880.
Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille monté sur argent ayant un poids total de ± 5 ct et de perles. +- 1880.No longer availableDim. 37,32 gEstimate: € 2000 / 2400 -
#578
Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages die huishoudelijke taken uitvoeren. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine chinoise, décor de personnages en train de faire des tâches ménagères. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#677
Een kleine mahoniehouten desserte met een lade onder het marmeren blad, waarin twee flessenkoelers.
Une desserte en acajou, tiroir sous la tablette en marbre, avec deux refroidisseurs à bouteilles.No longer availableDim. 68 x 70 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#844Berkel
Een winkelweegschaal met bijgevoegde gewichten. Max gewicht 20 kg.
Une balance de magasin avec poids. Max. 20 kg.No longer availableDim. 73 x 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#462
Een glazen stolpje met eronder geblazen glazen vruchtjes en bloemblaadjes.
Une cloche en verre avec six fruits et feuilles en verre soufflé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 35 / 40