Similar lots by type
-
#53
Een Duitse messingen granaathuls als assenpot. 1918.
Obus allemand en laiton transformé en cendrier. 1918.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45/55 -
#805
Een bajonet met messingen heft.
Baïonnette avec manche en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#638
Een Franse lans, model 1823.
Lance française modèle 1823.No longer availableDim. l: 285 cmEstimate: € 120/200 -
#118
Een Belgisch karabijn van het regiment Karabiniers. Medio XIXe eeuw.
Carabine belge pour le régiment des carabiniers. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 220/300 -
#81
Een oud kortzwaard met koperen handvat.
Sabre court ancien à la manche en cuivre.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 120/150 -
#131Charles Galoppin, Bruxelles
Een percussiepistool met gegraveerde versieringen in het metaal en fraai gesculpteerde decors in het houtwerk. Tweede helft XIXe eeuw.
Pistolet à percussion avec décoration gravée et finement sculptés vers la crosse. Deuxième moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 200/300 -
#198Chatellerault
Een percussiegeweer van de Franse infanterie. Kaliber 18mm, model 1822.
Fusil à percussion de l’infanterie française. Cal. 18 mm, modèle 1822.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 200/300 -
#628
Een Belgische lans, model 1896.
Lance belge modèle 1896.No longer availableDim. l: 185 cmEstimate: € 100/120 -
#158Fabrique Nationale, Herstal
Een Belgische Mauser, model 1889.
Mauser belge, modèle 1889.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 180/220 -
#38
Een militaire dolk met houten handvat en metalen schede.
Dague militaire à manche en bois et à fourreau en métal.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 50/70 -
#108
Een Spaans Berdan-geweer no. 4 model 1867.
Fusil Berdan espagnol n° 4 modèle 1867.No longer availableDim. l: 123 cmEstimate: € 250/300 -
#171
Een Britse sabel model 1908, gebruikt door de Belgische cavalerie periode 1914 -1918.
Sabre britannique modèle 1908 de la cavalerie belge pendant la Grande Guerre.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 180/240 -
#87
Een antiek vuursteenpistool. Bodemvondst.
Pistolet à silex ancien. Pièce de fouille.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#178
Een Duitse Mauser, Infanterie-Gewehr model 1871. Productie 1875.
Mauser allemand, Infanterie-Gewehr, modèle 1871, production 1875.No longer availableDim. l: 135 cmEstimate: € 200/300 -
#127
Een Belgisch karabijn, systeem Terssen 1848 - 1898 voor het Regiment Karabiniers.
Carabine belge, système Terssen 1848-1898 pour le Régiment des Carabiniers.No longer availableDim. l: 129 cmEstimate: € 200/280 -
#148Albini - Braendlin
Een antiek Rijkswachtgeweer. Model 1867,productie 1874. Gebruikt tussen 1901 en 1908. Met bajonet.
Fusil de gendarme ancien. Modèle 1867, production 1874. Avec baïonnette.No longer availableDim. l: 114 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#423
Een paar Oostenrijkse artilleriegranaten, waarbij één onderaan gemerkt ‘Berndorf 1909’. Bijgevoegd een gegraveerde messingen obus.
Paire de grenats d’artillerie autrichienne dont un marqué Berndorf 1909. Ainsi qu’un obus en laiton gravé.No longer availableDim. h: 23 & 54 cmEstimate: € 40/60 -
#137Manufacture d’armes St. Etienne
Een Lebel geweer model 1886 van de Franse infanterie. Met degenbajonet.
Fusil Lebel modèle 1886 de l’infanterie française. Avec baïonnette-épée.No longer availableDim. l: 130 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#188Comblain, Liège/
Een Belgisch kort enkelschotsgeweer model 1871. Kaliber 11mm.
Fusil court à une balle, modèle belge 1871. Cal. 11 mmNo longer availableDim. l: 122 cmEstimate: € 240/360
Other lots in this auction
-
#603
Een verguld bronzen Tibetaans Boeddhabeeld.
Bouddha tibétain en bronze doré.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 1200/1500 -
#646Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 318 x 214 cmEstimate: € 80/120 -
#450
Een 18 karaats geel gouden ketting en armband met bolletjes.
Une chaîne en or jaune 18 carats et un bracelet avec des perles.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 170/250 -
#8Alfred Shrimpton & Sons, Redditch
Grenenhouten cabinetje voor vishaken en zeilnaalden. Engeland, XIXde eeuw.
Petit cabinet en sapin pour des crochets de pêche et des aiguilles à voiles. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 36,5 cmEstimate: € 80/120 -
#675
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met een half edelsteen.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti d'une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 180/220 -
#752
Een art nouveau schouwspiegel met uitgestoken versieringen en met in facet geslepen glas bovenaan.
Miroir art nouveau à motifs sculptés et avec verre taillé en facettes vers le haut.No longer availableDim. 218 x 111 cmEstimate: € 120/200 -
#704Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976
“Platteland bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Campagne au crépuscule”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 80/100 -
#635
Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen en twee verschillende te herstellen armbandjes waarvan één bezet met roze kwarts.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 14 carats et deux bracelets réparables différents, l'un serti de quartz rose.No longer availableDim. 4,26 gEstimate: € 100/150 -
#331
Een paar messingen kandelaars naar Romaans voorbeeld.
Paire de candélabres en laiton d’après un exemple romanesque.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 30/50 -
#213
“Moeder Gods van Kazan”. Russische icoon uit de XVIIde eeuw.
“Mère de Dieu de Kazan”. Icône russe du XVIIe siècle.No longer availableDim. 31 x 28 cmEstimate: € 1700/1800 -
#292
Een grote terracotta vaas in nabootsing van een pièce de fouille.
Grand vase en terre cuite imitant une pièce de fouille.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 100/150 -
#715
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.No longer availableDim. 9,17 gEstimate: € 600/700