Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Arabische sierdolk met verzilverde schede en handgreep.

Een Arabische sierdolk met verzilverde schede en handgreep.

Dague décorative arabe au fourreau et manche argentés.
Dim. l: 49 cm
SKU: 2808180457.
Auction day: 29 August 2018 19:00
Catalogue #457
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #180

    Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 2,80 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #576

    Een eikenhouten tweedeurskast met legplanken. Het front gesculpteerd met Renaissancemotieven.

    Armoire à deux portes en chêne. Intérieur à étagères. Front sculpté aux motifs Renaissance.
    No longer available
    Dim. 183 x 116 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #429

    Chinese tekening.

    Dessin chinois.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #7

    Twee voorstellingen van St. Antonius van meerkleurig en verguld Brussels porselein.

    Deux représentations de St. Antoine en porcelaine de Bruxelles polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 13,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #73

    “Wachters”. Twee beeldjes van verguld brons, waarbij één als ontwerp van de Gentse Torenwachtersprijs”.

    “Gardes”. Deux statuette en bronze doré dont une un projet pour le prix des Gentse Torenwachters.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #19

    “Portret van Franciscus van Moncada, plaatsvervangend Spaans opperbevelhebber in België.” Een gravure van Lucas Vorsterman naar een werk van Antoon Van Dyck.

    “Portrait de François de Moncada, gouverneur des Pays Bas espagnols. Gravure par Lucas Vorsterman d’après Antoon Van Dyck.
    No longer available
    Dim. 28 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #762
    Octave Landuyt

    “De blik”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 126/150 buiten de plaat.

    ”Le regard”. Une lithographie. Signée et numérotée 126/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #99
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #726

    Een hoge armstoel van mahoniehout in Louis-Philippestijl, bekleed met fluweel.

    Un fauteuil haut en acajou, style Louis Philippe, revêtement en velours.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #650
    Bob Mau
    Period: 1926-2006

    Een houten front van een speelhuisje met een deurtje en een raam, beschilderd door Bob Mau (o.m. van de reeks Kari Lente). Gesigneerd links onder.

    Un front en bois d’une maisonnette de jeu avec une porte et une fenêtre peint par Bob Mau (série Kari Lente). Porte une signature en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 231 x 122 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #530

    Een Régence klapsecretaire van eikenhout met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Enkele losse trekkers en rechter achterpootje iets korter.

    Un secrétaire régence en chêne avec deux petits et deux grands tiroirs en dessous de la tablette rabattable. Les pieds arrières sont un peu plus court que les pieds de devant, et quelques anses des tiroirs sont desserrées.
    No longer available
    Dim. b: 101 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #440

    Een eikenhouten hangvitrine met twee deurtjes. Eén glas gebroken.

    Une vitrine à suspendre à deux portes. Un verre est cassé.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More