#194Louis Victor Antoine ArtanPeriod: 1837 - 1890
“Voilier à la côte”. Huile sur toile. Belle restauration. Signée en dessous à gauche.No longer availableDim. 57 x 98 cmEstimate: € 1200/1300 -
#710
Een Amerikaans rolbureau van eikenhout met zeven laden. Met hijpassende stoel.
#234Léon Danchin
“Eenden”. Twee kleurenlitho’s. Gesigneerd buiten de plaat. Ed. La Gravure Française, Paris.
“Canards”. Deux lithos en couleurs. Signées hors planche. Ed. La Gravure Française, Paris.No longer availableDim. 46 x 71,5 & 60 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#38
Verrekijker in lederen etui.
Jumelles dans l’étui en cuir.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#626
#792
#486
Vierkante salontafel met latwerk en glazen blad. Japans werk, omstreeks 1900.
#732A. Steel
“Nachtelijk plattelandszicht”. Olieverf op paneel.
”Vue nocturne sur la campagne”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/160 -
#448
Een lot van zeven stuks gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Un lot de sept objets en ivoire africaine sculptée. première partie XXième siècle.No longer availableDim. h: 7 - 20 cmEstimate: € 50/60 -
#823
Een ronde mahoniehouten tafel op centrale poot, eindigend in voluten.
#461
Paspoortmasker van gebeeldhouwd hout met schelpen en jute. Dan, Ivoorkust.
Masque passeport en bois sculpté orné de coquilles et de jute. Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. H.26 cmEstimate: € 40/60 -
#112
“Saint sur un nuage”. Un dessin en sanguine sur papier. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 100/150