Other lots in this auction
-
#385
Een paar avondtasjes met maliën van zilver.
Une paire de sacs de soirée avec cotte de mailles argentée.No longer availableDim. 515 gEstimate: € 150 / 200 -
#222Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Het Neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
"Le Neerhof". Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#211
Een gefineerd en deels zwartgelakt kruisbeeld. Met zes reliekhoudertjes.
Crucifix en placage et en partie laqué noir. Avec six reliquaires.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 120 / 200 -
#499René GuiettePeriod: 1893-1976
“Compositie in Blauw”. Olieverf op papier. Gesigneerd rechtsonder. Met certificaat van T. Calleja.
"Composition en bleu". Huile sur papier. Signé en bas à droite. Avec certificat de T. Calleja.No longer availableDim. 50x40cmEstimate: € 800 / 1200 -
#218
Drie Franstalige stripalbums. Hergé. “Tintin en Amérique”. Ed. Casterman. Matige tot slechte staat. Achterkaft B1, rode rug. Albert Weinberg. “Les Aventures de Dan Cooper, Le Maitre du Soleil”. Ed. Collection du Lombard 1958. Matige staat. François Craenhals. “Les aventures de Pom et Teddy, Le Talisman Noir”. Ed. du Lombard 1958. Matige staat.
Trois albums BD francophones. Hergé. Tintin en Amérique. Éd. Casterman. État moyen à mauvais. Quatrième de couverture B1, dos rouge. Albert Weinberg. "Les Aventures de Dan Cooper, Le Maître du Soleil". Éd. Collection du Lombard 1958. Etat correct. François Craenhals. "Les Aventures de Pom et Teddy, Le Talisman Noir". Éd. du Lombard 1958. Etat correct.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#1Karl Ens, Volkstedt
Een kaketoe van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un cacatoès en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#249
Een schaal en grote asbak. A.C.F. & Mignon resp. Decor de Sèvres & Decor de Limoges. (asbak 1 pootje manco).
Un plat et un grand cendrier. ACF & Mignon resp. Décor de Sèvres & Décor de Limoges. (cendrier 1 pied manquant).No longer availableDim. Ø 30 & 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#560
Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
Un coffre en chêne. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 54 x 122 x 58 cmEstimate: € 75 / 100 -
#521
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit 6 cognacglazen van Cristal d’Arques, 7 geslepen wijnglazen, 2 gegraveerde wijnglazen, een karaf en schenkkannetje en vier bijpassende glazen en een vaas.
Lot en cristal incolore, composé de 6 verres à cognac par Cristal d'Arques, 7 verres à vin taillés, 2 verres à vin gravés, une carafe et pichet et quatre verres assortis et un vase.No longer availableDim. H:12-30cmEstimate: € 100 / 120 -
#25
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,62 ct.No longer availableDim. 6,83 gEstimate: € 550 / 600 -
#77Legras
Een vaas van meerkleurig glaspasta met een geëtst decor van waterplanten en een schelp. Gemerkt.
Vase en pâte de verre multicolore à décor gravé de plantes aquatiques et d'un coquillage. Marqué.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#556
Een gepolychromeerde antieke Duitse dekenkoffer.
Un coffre à linges allemand antique polychrome.No longer availableDim. 93x45x50cmEstimate: € 60 / 80