#674Een grote geslepen spiegel in een eikenhouten kader.
#131Royal Dux“2 zusjes met hond”. Een grote Royal Dux groep, model 757. Vroeg 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
#135Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, groen en kleurloos kristal, Joseph Simon, 1925, gesigneerd en genummerd 194.
A Val Saint Lambert vase, green and colorless crystal, Joseph Simon, 1925, signed and numbered 194.No longer availableDim. h 33 x Ø 19.5 cm 7,5 kgEstimate: € 500 / 700 -
#5WiskemannEen set van 2 zwaar verzilverde bonbonnières op bijbehorende schaaltjes. Beide gemerkt Wiskemann.
A set of 2 heavily silver-plated candy jars on matching plates. Both marked Wiskemann.No longer availableDim. 9 x 15 x 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#519Albert De Deken“Staand naakt”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
#434Willem Schenk“Zonder titel”. Een modern handgewoven wandtapijt, onderaan gesigneerd.
"Untitled". A modern handwoven wall tapestry, signed at the bottom.No longer availableDim. 118 x 54cmEstimate: € 150 / 200 -
#491Antoine Nelson“Winters uitstapje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
"Winter outing". A patinated bronze sculpture. Signed.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 320 / 360 -
#635Een deels vergulde luster met een arend en bruin glazen bloemblakers, alsook,vergulde bloemen en een groen gepatineerd deel.
A partially gilded chandelier with an eagle and brown glass candle holders, as well as gilded flowers and a green patinated section.No longer availableDim. 52 x 40 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#84Een lot van 2 vergulde kaders met een geweven tafereel uit 1001 nacht.
#297Een Vlaams aardewerken vaas met vlinder in het decor.
A Flemish earthenware vase with butterfly in the decor.No longer availableDim. 43 x Ø22cmEstimate: € 60 / 80 -
#621Een lot Afrikaanse kunst, bestaande uit een figuur die een houder boven het hoofd houd. En een ebbenhouten dekselschaal (barst aan bovenrand).
A lot of African art, consisting of a figure carrying a holder above the head. And an ebony lidded bowl (crack at the top edge).No longer availableDim. h 28 cm & L 46 cmEstimate: € 120 / 160