#17Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
#472Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.
#295Beukenhouten schildersezel.
#398Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Fang, Gabon.
A mask made of carved wood with traces of patina. Fang, Gabon.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#56Een massief eiken koffer met ijzeren beslag.
#25Een oude ovalen tafelspiegel op voet met een kammenbakje.
#288Een oud model pomp in metaal en glas aan een houten plank voor wandbevestiging.
An old model pump in metal and glass on a wooden plank for wall mounting.No longer availableDim. h 76 cmEstimate: € 25 / 50 -
#193Lladro & NaoEen lot van 4 porseleinen beeldjes, gemerkt Lladro en Nao. Met bloemetje manco en lichte schilferschade.
A lot of 4 porcelain figurines, marked Lladro and Nao. With small missing flower and minor chipping.No longer availableDim. H: 14-29 cmEstimate: € 70 / 90 -
#114Pieter Gorus“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#111“Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een haremdanseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
"Big Windy Day." A bronze sculpted figurine of a harem dancer with a flared skirt. By Nam Greb - Franz Xavier Bergman.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 150 / 250