#55Een lot aardewerk, bestaande uit een waterkan gemerkt Sax, koffiekan met barst onderaan het handvat, 1 kopje en 2 schaaltjes en kom.
#168Een zilveren handtasje in filigraanwerk. Gemerkt 800‰.
#271Mouzin Lecat Boch Frères KeramisEen lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
#52“Vioolspeler” & “Spinster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Violin Player" & "Spinster". A pair of paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 50 x 40cmEstimate: € 60 / 80 -
#182“Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.
#358Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#283Lladro‘Best Friend’, een Lladro beeld, modelnummer 07620 in originele verpakking.
'Best Friend', a Lladro figurine, model number 07620 in original packaging.No longer availableDim. h 16.5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#261‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.
#71Paul VaidieEen Comtoise klok met vergulde details en opschrift op email “Paul Vaidie á Passais”.
A Comtoise clock with gilded details and inscription on enamel "Paul Vaidie á Passais".No longer availableDim. 173cmEstimate: € 120 / 200