#388“Dame met hoed zittend op een bol”. Een beeld van keramiek. Gemonogrammeerd.
"Lady with hat sitting on a sphere". A ceramic sculpture. Monogrammed.No longer availableDim. 44 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#448Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
#406Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
#495Een 18 kt witgouden ring bezet met solitair van +- 0,55 ct. ESI1.
An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.55 carat. ESI1.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#231Atlas OrganetteEen Duits tongorgeltje met geperforeerd metalen plaat, in gezwarte houten kast. Gemerkt Atlas Organette, circa 1900.
A German mouth organ with a perforated metal plate, in a blackened wooden case. Marked Atlas Organette, circa 1900.No longer availableDim. 19,5 x 43 x 32cmEstimate: € 100 / 120 -
#260Een 18 kt witgouden ring met een centrale briljant van 0,60 ct. IP1, en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.
An 18 kt white gold ring with a central brilliant cut diamond of 0.60 ct, IP1, and adorned with diamonds with a total weight of 0.48 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 550 / 600 -
#350Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
#284Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“O.L.V. Beeldje van het Vleeshuis.” Gravure, genummerd 34/150 Gesigneerd buiten de plaat.
#189Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
A cut mirror in a gray-green patinated frame.No longer availableDim. h 88 x b 68 cmEstimate: € 40 / 60