#560HermésEen veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
#117Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
#76Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.
#185DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Gemerkt.
A brown leather wallet. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#110Een 18 kt geelgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt yellow gold brooch set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,65 gEstimate: € 480 / 550 -
#570Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een robijn +- 0,20 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.20 ct. in total, and a ruby weighing approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 500 / 600 -
#562Jan Vaerten“Naaktportret”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, genummerd 8/25 en gedateerd ‘73.
"Nude" - Lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, numbered 8/25, and dated '73.No longer availableDim. 27 x 19cmEstimate: € 60 / 100 -
#409Émile Louis Foubert“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#105Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
An 18 kt yellow gold small pocket watch.No longer availableDim. bruto: 20,67 g Ø 3 cmEstimate: € 200 / 300