Similar lots by type
-
#711Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van twee vrouwen en achteraan met Chinese tekens. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise avec un décor polychrome représentant deux femmes, et porte à l’arrière des signes chinois. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#601Een grote balustervaas van famille roseporselein met een een meerkleurig decor van bloemen en vruchtenstruiken in cartouches op gele fond en twee handvatten in de vorm van olifantjes. Onderaan gemerkt.
Un grand vase balustre en porcelaine famille rose avec un décor polychrome représentant des fleurs et arbustes à fruits en cartouches sur fond jaune, et deux manches en forme d’éléphants. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 850 / 900 -
#623Een kalebasvaasje van blauw en wit Chinees porselein met een plantendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase gourde en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor de plantes. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 250 / 300 -
#235Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 300 / 400 -
#60Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,41 gEstimate: € 100 / 150 -
#573Een schotel van meerkleurig Chinees porselein naar het Chine de commande, gedecoreerd met een fantasie wapenschild in het plat en met Chinese taferelen op de vleugel. Met gesculpteerde houten staander.
Un plat en porcelaine chinoise d’après la Chine de commande, décoré d’un écusson fantaisie sur la partie plate et des scènes chinoises sur l’aile. Avec son support en bois.No longer availableDim. Ø: 32.5 cmEstimate: € 500 / 550 -
#700Een waaier met decor van kraanvogels en een rijzende zon op goudgele achtergrond.
Un éventail au décor de soleil levant et grues, sur fond jaune-or.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#270Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400 -
#225Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met turkoois en jade.
Un bracelet à maillons en or jaune serti de turquoise et jade.No longer availableDim. 8,06 gEstimate: € 250 / 350 -
#70Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 600 / 800 -
#587Een reisfles van meerkleurig Chinees porselein naar het famille verte met een decor van leerling krijgers en theedrinkers in cartouches op een achtergrond van bloemen en vlinders.
Une gourde de voyageur en porcelaine chinoise polychrome d’après famille verte, avec un décor de guerriers apprentis et buveurs de thé, en cartouches sur fond de fleurs et papillons.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 600 / 650 -
#25Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers, één bezet met een parel.
Deux pendentifs différents en or jaune 18 ct, dont un est serti d’une perle.No longer availableDim. 3,56 gEstimate: € 80 / 120 -
#30Een 18 karaats geel gouden ring bezet met drie granaten.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de trois grenats.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 100 / 150 -
#280Een 18 karaats geel gouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de rubis ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,02 gEstimate: € 200 / 300 -
#120“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee parels.
“Toi et Moi”. Une bague en or blanc sertie de diamants de taille marquise ayant un poids total de 0,50 ct et deux perles.No longer availableDim. 8,33 gEstimate: € 700 / 900 -
#627Een waterkom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels en paarden. Onderaan gemerkt.
Un bol à eau en porcelaine chinoise blanche et bleue, avec un décor de chevaux et oiseaux. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale parel.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et une perle.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 600 / 800 -
#55Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van ± 0,20 ct. en fantasiestenen.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un saphir de ± 0,20 ct et pierres de fantaisie.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200 / 300 -
#618“Kind met bloemenmand op olifant”. Een beeld van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Achteraan gemerkt.
“Enfant avec un panier de fleurs sur un éléphant”. Une statue en porcelaine blanche monochrome d’après les blancs de Chine. Porte une marque au dos.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#628Een diep bord van blauw en wit Chinees porselein met een floraal decor. Onderaan gemerkt.
Une assiette profonde en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor floral. Marque présente en dessous.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 150 / 160 -
#20Een 18 karaats geel gouden geweven armband.
Un bracelet tissé en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 1,41 gEstimate: € 25 / 50 -
#35Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,24 gEstimate: € 100 / 150 -
#65Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een kruis bezet met fantasiesteen.
Un pendentif en forme de croix en or jaune 18 ct serti d’une pierre fantaisie.No longer availableDim. 3,12 gEstimate: € 80 / 120 -
#135Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 11,87 gEstimate: € 250 / 350
Other lots in this auction
-
#739Jakob Smits“Hoevelandschap met molen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Paysage fermier et moulin à vent”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 14,5 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#351Een lot Boston and Sandwich glass, bestaande uit een vaasje, een glas op voet, een glas en twee kannetjes met geëmailleerde decors. XIXe eeuw.
Lot de verres Boston et Sandwich, comprenant un petit vase, un verre sur piédouche et deux verseuses aux décors émaillés. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 10 - 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#617Ulrici HUBERI, Institutions & Pandectas, Francquerae, 1682.
Ulrici HUBERI, Institutions & Pandectas, Francquerae, 1682No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#723Een lot van 55 strips en albums, waaronder Jommeke en Nero.
Lot de 55 albums de bandes dessinées dont Jommeke et Nero.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#194Yves Rhayé“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 129 x 129 cmEstimate: € 500 / 600 -
#301Een kandelaar van bruingepatineerd brons in barokke stijl.
Un chandelier en bronze patiné brun, style baroque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#530HergéTintin. “Les 7 Boules de Cristal”. Casterman 1948, 2de versie, zwarte titel. Blauw schutblad. Achterflap B2. Redelijk tot goede staat.
Tintin. “Les 7 Boules de Cristal”. Casterman 1948, 2e Version, Titre noir. Page de garde bleue. 4e plat B2. Etat moyen.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#105Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een tanzaniet van ± 1,20 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une tanzanite de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 4,33 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#365Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een gele saffier ± 0,54 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct. et un saphir jaune de ± 0,54 ct.No longer availableDim. 2,08 gEstimate: € 600 / 700 -
#57Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.
Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.No longer availableDim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#319Jules DuboisPeriod: 1888 - 1958“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Forêt aux hêtres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#513Floris Prims, ere-stadsarchivaris. “Antwerpen door de eeuwen heen”. De Sikkel 1951. Met 13 kaarten en 215 afbeeldingen, waarvan 2 in kleur. Slijtage, doorschijnende plastic wikkel.
Floris Prims, archiviste d’honneur. “Antwerpen door de eeuwen heen”. De Sikkel 1951. Avec 13 cartes et 215 illustrations dont 2 en couleur. Usures, protège poussière transparente.No longer availableEstimate: € 20 / 30

