Similar lots by type
-
#97Een Amerikaanse hoge hoed van zwart vilt. In hoedendoos.
Un chapeau haut de forme américain en feutre noir. Dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#107Een Russische bontmuts in hoedendoos.
Un chapeau de fourrure russe dans une boîte à chapeau.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#168Delvaux, BruxellesEen bruin lederen handtas, model ‘Deux de Delvaux’.
Un sac à main en cuir marron, modèle Deux de Delvaux .No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#251Christian Dior 130Een zijde foulard.
Foulard n soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#177Delvaux, BruxellesEen donkerblauwe schoudertas met drukknop in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.
Un sac à bandoulière bleu foncé avec bouton poussoir en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#187Delvaux, BruxellesEen donkerblauwe schoudertas met draaislot in gekorreld leder, gevoerd met daim. Met originele draagtas.
Un sac à bandoulière bleu foncé avec verrou tournant en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#241Hermes, ParisEen foulard van zijde.
Un foulard en soie.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#373Aries, MadridEen bruin lederen toilettas. Met sleuteltje
Une trousse de toilette en cuir marron. Avec cléNo longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#261Delvaux, BruxellesEen zijde foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#231Must de CartierEen zijde foulard in originele doos.
Un foulard en soie dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 140 / 200 -
#668Delvaux, BruxellesEen ceintuur in lichtblauw leder, maat 75. In stofzakje.
Une ceinture en cuir bleu clair, taille 75. Dans un dustbag.No longer availableEstimate: € 130 / 180
Other lots in this auction
-
#217Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.
Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des landes en bronze sur une colonne de marbre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 250 / 300 -
#729Een balustervormige lampenvoet van metaal.
Pied de lampe en métal de forme balustre.No longer availableDim. h: 47 cm (z.k.)Estimate: € 50 / 80 -
#780Capodimonte“Man met hond”. Een beeld van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt en achteraan gesigneerd ‘Tosca’. Gaaf.
“Homme et chien”. statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base et signature Tosca. En bon état.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#564Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.
Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#94Hans Meijer“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue du port . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 39 x 59 cmEstimate: € 100 / 150 -
#689J. Megens“Platbodem met zijzwaarden”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
“Péniche aux ailes de dérive”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#444A. Festraets“Honden”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.
“Chiens”. Huile sur toile. Signée et datée 1927.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100 / 160 -
#598Een driedelig klokstel van grijs marmer en albast, versierd met bronzen vogeltjes.
Garniture de cheminée en marbre gris et albâtre décorée d’oiseaux en bronze.No longer availableDim. h: 22 & 15 cmEstimate: € 120 / 200 -
#636Val Saint-LambertEen geslepen kristallen punchstel met vergulde rand en punchlepel. Onderaan gemerkt. Voor 12 personen.
Une garniture à punch en cristal taillé serti d'un bord doré et avec sa louche à punch. Marqué en bas. Pour 12 personnes.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 150 / 200 -
#478Twee gesculpteerde houten beeldjes. Thailand.
Deux figurines en bois sculptées. Thaïlande.No longer availableDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#70Een 14 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een grijze parel.
Une bague en or blanc 14 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,10 ct. Et une perle grise.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#138“De Dormitie van de Moeder Gods”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
La Dormition de la Mère de Dieu . Icône en bronze avec émail bleu clair.No longer availableDim. 27 x 23 cm:Estimate: € 150 / 200


