Other lots in this auction
-
#270
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 4,87 gEstimate: € 580/650 -
#95
Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met telkens één briljant van +- 0,20 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats, chacune sertie d'un brillant de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,32 gEstimate: € 200/250 -
#15
Een 18 karaats geelgouden ketting met een hanger in de vorm van een kruis en een horoscoop.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en forme de croix et un horoscope.No longer availableDim. 6,70 gEstimate: € 200/250 -
#546Saga de Serge Lesage
Een hedendaags wollen tapijt, tekening ‘Sevres’ abrikoos - groen.
Un tapis contemporain en laine, dessin 'Sèvres' abricot - vert.No longer availableDim. 240 x 170 cmEstimate: € 100/120 -
#168
Een paar bronzen Cupido kandelaren met 3 vergulde lichtpunten, op messing sokkel en witmarmeren voetstuk.
Une paire de bougeoirs Cupidon en bronze à 3 points lumineux dorés, sur socle en laiton et socle en marbre blanc.No longer availableDim. h62cmEstimate: € 1750/2000 -
#13
Een metalen beeldje van een liggende Egyptische met een schaal.
Une figurine en métal d'une Égyptienne allongée avec un bol.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 25/35 -
#164Henri Schouten
“Schapen in de stal met boerin.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt. Met rijkelijk gesculpteerde kader.
"Moutons dans l'étable avec la fermière." Huile sur toile. Signée. Retoilée. Avec cadre richement sculpté.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 800/1200 -
#565
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,26 ct.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 500/550 -
#635Murano
lot 3 Murano Clowns, h32cm, h26cm, h22cm, divers kleurenpatroon.
lot 3 Clowns Murano, h32cm, h26cm, h22cm, diverses couleurs.No longer availableDim. H: 23-33 cmEstimate: € 75/95 -
#187Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250/350 -
#542M. Wallaert
“Koppel”. Litho. Gesigneerd en genummerd 6/40 buiten de plaat.
"Couple". Lithographier. Signé et numéroté 6/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 x 31 cmEstimate: € 50/60 -
#645Gustave Van Vaerenbergh
Een jongen en een meisje onder een paraplu. Terra cotta groep. Gesigneerd en genummerd.
Un garçon et une fille sous un parapluie. Groupe en terre cuite. Signé et numéroté.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 80/120