#223“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de perles et une paire sertie de turquoise.No longer availableDim. 2,26 gEstimate: € 50 / 100 -
#183Een meisje met brief en vogel. Bronzen beeld naar Moreau.
#721Een handbeschilderd porseleinen bord met surrealistische voorstelling.
#579“De stokers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Les chauffeurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#527Een paar vaasjes van Imariporselein.
#619Barokke spiegel, deels gebeitst.
#138Een driedelig arduinen klokstel, bestaande uit een schouwpendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel.
#532“Bonjour, Madame Manoir”. Gesigneerd ‘Aers’.
”Bonjour, Madame Manoir”. Signé ”Aers”.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 400 / 600 -
#24Een paar gravures met mythologische voorstellingen.
Un service de couverts pour douze convives en métal argenté à motifs Louis XV.No longer availableEstimate: € 100 / 120