Other lots in this auction
-
#728Een lot van zes albums van Hergé, bestaande uit een album van Kwik en Flupke en vijf albums van Kuifje, waarbij “De zaak Zonnebloem” in eerste uitgave van 1956. Slijtage.
Un lot de six albums par Hergé, comprenant un album de Kwik et Flupke, cinq albums de Kuifje dont “De zaak Zonnebloem” en première édition, 1956.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#484“Stormloop naar de sterren, de ruimtevaart” & “De auto’s in de wereld 1964”. Twee albums met chromo’s van Chocolade Jacques.
”L’espace” & “Les voitures dans le monde en 1964”. Deux albums chromo’s. Chocolat Jacques.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#711Minton, EnglandEen lot van twee kleinere en twee grotere ronde borden, twee vierkante borden en twee schaaltjes. Gemerkt. Jaarmerk. 1866. Eén bordje gerestaureerd.
Un lot de deux grandes et de deux petites assiettes, deux assiettes carrées et deux petits plats. Marque. 1866. Une assiette restaurée.No longer availableDim. Ø: 20 - 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#500JuveniaEen 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 50,44 gEstimate: € 500 / 600 -
#701Een lot van vijf verschillende imari borden van porselein (één met haarscheur).
Un lot de 5 assiettes Imari en porcelaine (une avec cheveu).No longer availableDim. l 28 Ø 21,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#459Friedländer“Abstract liggend naakt.” Litho. Genummerd 110/300.
”Nu couché abstrait”. Une lithographie. Numérotée 110/300.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#458Een Sint-Jozef met kind van meerkleurig biscuit. Onder stolp.
Un Saint Joseph avec enfant en biscuit polychrome. Sous cloche.No longer availableDim. h: 46 cm (stolp)Estimate: € 40 / 60 -
#189Henri Van ZuylenPeriod: 1860 - 1941“Leeuw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Lion”. Huile sur panneau. Signé et daté 1910.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 250 / 300 -
#234Simonne Beardswood“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘54.
”Nature morte, fruits et fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘54.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#789Een gefineerde spiegel in Empirestijl.
Un miroir style Empire. Bois de placage.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#545HebdomaEen verzilverde 8-dagen zakhorloge. Ancre Brussel 1910. Recent gerestaureerd.
Montre argenté à mouvement huit-jours. Ancre Bruxelles 1910. Restauration récente.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#529Van den Broeck“Delirium”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd.
”Delirium”. Huile sur toile. Signature au verso.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 160 / 180

