Similar lots by type
-
#486Een gefineerd notenhouten étagère met getorste stijlen en met een lade in het midden.
Une étagère en bois de placage et montants torsadés, un tiroir au milieu.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#700Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
Une coiffeuse à quatre tiroirs, une tablette en marbre et un miroir.No longer availableDim. 180 x 95 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#846Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in Engelse stijl, met los kussen.
Un fauteuil en noyer, style anglais, avec coussin détaché.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#470Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.
Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 40 / 60 -
#866Enkel pianobankje in Chippendalestijl van gevernist hout versierd met gebeeldhouwde schelpen en voluutpoten, bekleed met naaldwerk.
Un banc de piano, style Chippendale, bois vernis, pieds volutes, revêtement de tapisserie.No longer availableDim. L. 65 cmEstimate: € 25 / 40 -
#876Ovaal serveerwagentje van wit metaal en hout.
Une desserte ovale en métal blanc et bois.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#856Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#446Een piëdestal van getorst en gebeeldhouwd hout.
Un piédestal en bois torsadé et sculpté.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 30 / 50 -
#500Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#520Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#237“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120 / 200 -
#466Twee vintage tafeltjes met geglazuurde tegeltjes in het blad. Jaren ‘60.
Deux petites tables vintage , petit carreaux glaçurés dans la tablette. Années ‘60.No longer availableDim. 24 x 24 & 27 x 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#860Staande lamp met rond tablet van polychroom hout.
Un lampadaire à tablette ronde en bois polychrome.No longer availableDim. H. 190 cmEstimate: € 40 / 50 -
#850Een medische personenweegschaal met meetlat.
Une balance médicale pour humains, avec une latte de mesurage.No longer availableDim. H. 207 cmEstimate: € 100 / 150 -
#476Een paar kwartronde armstoeltjes van witgebeitst hout, bekleed met naaldwerk. Lodewijk XVI-inspiratie.
Une paire de fauteuils en quart de rond en bois laqué blanc, recouverts de tapisserie. Inspiration Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#596Een fraai gesculpteerd Arabisch garnituur, bestaande uit een theetafel met vier uitklapbare blaadjes, een faldistorium en twee kleinere vouwstoelen. Het geheel afgewerkt met inlegwerk van parelmoer.
Une garniture d’Arabie sculptée, comprenant une table à thé à quatre abattants, un faldistoire et deux chaises pliantes. Le tout avec travail incrusté et nacre.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#455Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#750Elegante gefineerde ovale salontafel van gefineerd notenhout. Vierstammige centrale poot. Tijdperk Edward VII.
Une table de salon ovale en bois de placage. pied central à quatre pattes. période Édouard VII.No longer availableDim. H. 76,5 x 78 x 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#480Sanborn Co, Cambridge Mass.“Metabulator” in mahoniehouten kast.
”Metabulator” dans une armoire en acajou.No longer availableDim. 81 x 65 x 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#449Een pianobankje voor quatre mains van gebeeldhouwd notenhout in Chippendalestijl. Zitting bekleed met naaldwerk.
Un banc de piano quatre-mains en noyer, style Chippendale. Assise avec revêtement en tapisserie.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 30 / 40 -
#670Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en noyer style Empire a tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 83 cm; Ø 81 cmEstimate: € 220 / 240 -
#640Een zwartgelakt ladenkastje met marmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs laqué noir à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 85 cm; B: 101 cmEstimate: € 220 / 240 -
#633Een houten beeld van een Chinese krijger met glaive.
Une statue en bois d’un guerrier chinois avec un glaive.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#660Een zwartgelakt nachtkastje in Empirestijl.
Une table de chevet, laqué noir, style Empire.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 130 / 150
Other lots in this auction
-
#882Jos Stokbroekx“Domein Bokrijk.” Ets, genummered 10/60, gesigneerd buiten de plaat.
"Domaine de Bokrijk". Une eau-forte, numérotée 10/60, signée hors planche.No longer availableDim. 15 x 19 cmEstimate: € 30 / 35 -
#424GloriaEen polychroom en verguld handgeschilderd mokkaservies met Napoleon decor. Gemerkt.
Un service à moka, peint à la main, décor Napoléon.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#192M.J. L’Homme“Fond de Quarreux.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Fond de Quarreux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#804Walter SwennenEen ingekaderde kunstreproductie. Gesigneerd en genummerd 25/150 buiten de plaat.
Une reproduction encadrée. Signée et numérotée 25/150 hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 35 / 40 -
#323Een kistje van zwartgelakt hout, versierd met Boullemarquetterie van messing en schildpad en met bronsbeslag. Binnenin twee porseleinen flesjes en een dekseldoosje met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.
Un coffret en bois laqué noir, décoration de marqueterie Boulle en laiton et tortue, montures en bronze. Deux flacons en porcelaine et une petite boîte polychrome à l’intérieur du coffret.No longer availableDim. 17 x 30 x 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#644Daum, NancyEen grote glazen vaas met een met het wiel gegraveerd landschapsdecor op een oranjebruine achtergrond, eindigend in een donkere voet. Voluit gemerkt en met het kruis van Lotharingen. Begin XXe eeuw.
Un grand vase en verre, décor gravé à la roue de paysage sur fond orange brun, se terminant en pied brun. Avec marque et une croix de Lotharingen. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#29Jean StevanPeriod: 1896 - 1962“Hoeve naast een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette près d’un courant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#592“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Doezer.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Porte une signature: Doezer.No longer availableDim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#198“Vrouw in jarretels”. Een bronzen beeld in de geest van de jaren ‘20.
Une statue d’une femme portant des jarretelles.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 420 / 480 -
#737Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vogels.
Une paire de pots à gingembre, décoration d’oiseaux.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 140 / 160 -
#865Een wandrekje van gebeeldhouwd hout.
Une étagère en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#898Een lot kunstboeken:- “Aspecten van de Belgische kunst na ‘45”. Ed. Snoeck, 2005.- “Henri de Braekeleer”. Van Oest, 1923. Franstalig.- “Le peintre graveur illustré”. 19e deel. Paris, 1925.- “Vlaamse kunst - Tweede boek”. Paleis der Academiën. Brussel, 1960.- “Peintres Belges contemporaines”. Ed. Lumière.- “Palette et paroles”. Ed. Dricot, 1995.- “Dessins de la vie Juive”. Ed. Le Triangle, 1934.- “L’Imprimerie et les métiers graphiques”. Parijs, 1947.- “ Teekeningen van Vlaamsche meester(..)
Un lot de livres portant sur l’art:- “Aspecten van de Belgische kunst na ‘45”. Ed. Snoeck, 2005.- “Henri de Braekeleer”. Van Oest, 1923. En français.- “Le peintre graveur illustré”. 19e deel. Paris, 1925.- “Vlaamse kunst - Tweede boek”. Paleis der Academiën. Bruxelles, 1960.- “Peintre Belges contemporaines”. Ed. Lumière.- “Palette et paroles”. Ed. Dricot, 1995.- “Dessins de la vie Juive”. Ed. Le Triangle, 1934.- “L’Imprimerie et les métiers graphiques”. Paris, 1947.- “ Tekeningen van Vl(..)No longer availableEstimate: € 70 / 100

