Similar lots by type
-
#158Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200 / 220 -
#600Een eikenhouten bureau met zes laden in de gordel.
Bureau en chêne ouvrant à six tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 103 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#236Een antiek eikenhouten front van een ingemaakte kast met vier deuren, later omgebouwd tot kast.
Un front en chêne antique d’une armoire à quatre portes, transformation vers une autre armoire plus tard.No longer availableDim. 225 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#769Een rechthoekige Chinese salontafel van zwartgelakt hout met decor van pietra dura.
Une table de salon rectangulaire en bois laqué noir, décor en pierre dure.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#432Een paar stoelen van stoomgebogen berkenhout met gecanneerde zit in de stijl van Thonet.
Une paire de chaises en hêtre plié à la vapeur, assises cannées, style Thonet.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#226Een antiek eikenhouten front van een ingemaakte kast met één deur, later omgebouwd tot kast.
Un front en chêne antique d’une armoire à une porte, transformation vers une autre armoire plus tard.No longer availableDim. 225 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#286Een Engelse secretaire met drie grote en twee kleine laden onder het klapblad.
Un secrétaire anglais à trois grands et deux petits tiroirs sous la tablette.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 100 / 160 -
#434Twee antieke houten haardstoeltjes.
Deux petites chaises en bois antique.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#449Een paar kuipfauteuils van gebeeldhouwd eikenhout in régencestijl en bekleed met naaldwerk.
Une paire de fauteuils en chêne style Régence, revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#176Een Engelse mahoniehouten D-end table met neerklapbare zijkanten.
Une table D-end en acajou sculpté anglaise avec abattants.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 80 / 120 -
#238Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#409Een mahoniehouten violontafel op centrale voet.
Une table violon en acajou sur pied central.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#206Een Georgian breakfront bibliotheek met onderaan drie grote laden en een uitschuifbaar schrijfblad, geflankeerd door twee laden en twee paneeldeuren. Bovenaan vier gevitreerde deuren. Engels werk.
Une bibliothèque anglaise breakfront à trois grands tiroirs en dessous, une tablette coulissante flanquée de deux tiroirs et portes panneaux. Au dessus quatre portes à vitres.No longer availableDim. 218 x 210 x 51 cmEstimate: € 350 / 400 -
#196Een hoge secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade erboven. Met grijs marmeren blad. Tijdperk Empire
Un secrétaire haut en bois de placage acajou à deux portes panneau sous la tablette abattante et un tiroir. tablette en marbre gris. Période Empire.No longer availableDim. 149 x 103 x 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#266Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
Une vitrine à deux portes à vitrines en acajou style Louis Philippe.No longer availableDim. 194 x 150 x 42 cmEstimate: € 100 / 150 -
#276Een sobere gefineerde rechthoekige eettafel. Verlengbaar.
Une table dînatoire rectangulaire en bois de placage sobre. A rallonges.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#157Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120 / 200 -
#406Een krukje van gedraaid notenhout.
Un tabouret en noyer torsadé.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#231Een houten tuinbank. Op te frissen.
Un banc de jardin en bois à rafraîchir.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 100 / 120 -
#785Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met één lade, versierd met bronsbeslag en marquetterie.
Une petite table en bois de placage style Louis XV à un tiroir, décoration de marqueterie et montures en bronze.No longer availableDim. 71 x 46 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#624Een reeks van zes houten faldistoria met gebeeldhouwde rug.
Suite de six faldistoria en bois aux dossiers sculptés.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#516Een roodgelakt buffetkastje met twee laden en twee deuren, versierd met Chinese decors.
Un petit buffet laqué rouge à deux tiroirs et deux portes, décoration de scènes chinoises.No longer availableDim. 95 x 110 cmEstimate: € 50 / 60 -
#186Een notenhouten secretaire met zwartgelakte lijsten met twee laden bovenaan en twee laden binnenin.
Un secrétaire en noyer, cadres laqués , deux tiroirs au dessus et deux tiroirs à l’intérieur.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#243Een tuinbank van teakhout.
Un banc de jardin en teck.No longer availableDim. 93 x 150 cmEstimate: € 90 / 100
Other lots in this auction
-
#343Een glasservies van kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, negen longdrinkglazen en acht tumblerglazen, versierd met een geslepen decor van fazanten en eenden
Un service de verres en cristal incolore, comprenant une carafe, neuf verres à long drink et huit verres tumbler, décoration taillé de faisans et de canards.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#29“Koninklijk werk der automobielen voor invaliden en grootoorlogsverminkten”. Een dankbetuigingsdocument.
”Koninklijk werk der automobielen voor invaliden en grootoorlogsverminkten”. Un document de remerciement.No longer availableDim. 41 x 49 cmEstimate: € 30 / 35 -
#122Venckeleer“Stilleven met gladiolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
”Nature morte, glaïeuls”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 180 / 220 -
#646HerekeEen handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque en laine noué main.No longer availableDim. 251 x 174 cmEstimate: € 300 / 500 -
#427Een lot van vijftien verschillende apothekerspotten van amberkleurig glas.
Un lot de quinze pots de pharmacie différents en verre ambre.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#414Een luchter met kristallen bloempjes.
Un lustre à fleurs en cristal.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#713Een tegel van Chinees porselein, versierd met blauwe motieven. Restauratie.
Un carreau en porcelaine de Chine, décoration de motifs bleu. Restauration.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 85 / 100 -
#519Salvador DaliEen lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Une lithographie signée hors planche.No longer availableDim. 65 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#326Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.No longer availableDim. 235 x 120 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#181Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#195VacheronEen 18 karaats geel gouden zakhorloge met schakelketting en sleutel.
Montre de gousset en or jaune 18 ct avec châtelaine et clef.No longer availableDim. bruto: 89,30 gEstimate: € 800 / 100 -
#169“Jezus en Maria-Magdalena”. Olieverf op doek. Naar de Italiaanse School van de XVIIde eeuw.
”Jésus et Marie Madeleine”. Huile sur toile. D'après l’école italienne du XVIIème siècle.No longer availableDim. 84 x 102 cmEstimate: € 400 / 600

