Similar lots by type
-
#576
Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 x 157 cmEstimate: € 300/400 -
#589
Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met vier balusterpoten in verbinding.
Table à allonges en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 160 (300 verlengd) x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#615
Een eikenhouten gebakvitrine met een afneembaar dienblad.
Petite vitrine à gâteaux en chêne. Tablette amovible.No longer availableDim. 82 x 73 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#827
Een notenhouten haardscherm, versierd met gesculpteerde vruchten en met een vogel in tapisserie.
Un pare feu en noyer, décoré de fruits sculptés et un oiseau en tapisserie.No longer availableDim. 103 x 75 cmEstimate: € 120/180 -
#803
Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table basse sobre en chêne.No longer availableDim. 130 x 65 cmEstimate: € 50/80 -
#606
Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.
Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.No longer availableDim. 272 x 135 x 54 cmEstimate: € 400/600 -
#609
Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en drie laden in het midden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes pleines et à trois tiroirs vers le centre.No longer availableDim. 97 x 168 x 54 cmEstimate: € 200/240 -
#612
Een commode van gefineerd hout in Lodewijk XV-inspiratie met drie grote laden en drie kleinere laden onder het wit marmeren blad.
Commode en bois de placage d’inspiration Louis XV ouvrant à trois grands et trois plus petits tiroirs. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 85 x 115 x 53 cmEstimate: € 200/240 -
#602
Een merkwaardig barmeubel van gepolychromeerd hout met centraal drie laden onder een klepblad met binnenin een lichtbak van glas in lood. Aan de zijkanten telkens een paneeldeur met scènes in reliëf en met drie laden in de onderste gordel.
Bar remarquable en bois polychrome ouvrant à trois tiroirs vers le centre en dessous d’un abattant qui cache un vitrail à lampes et qui est flanqué par deux portes pleines présentant des scènes des Moyens Ages en relief. Trois tiroirs en ceinture.No longer availableDim. b: 229 cmEstimate: € 200/400 -
#799
Vier mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl met blauw stoffen bekleding.
Quatre chaises en acajou style Louis Philippe avec revêtement en tissus bleu.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#196
Een Hollands kabinet van mahoniehoutfineerd met drie laden onderaan en twee paneeldeuren bovenaan, versierd met guirlandes en strikken. De laden met koperen trekkers met leeuwenkoppen. Omstreeks 1800.
Cabinet hollandais en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs vers le bas et à deux portes pleines décorées de guirlandes et de noeuds sculptés. Les anses des tiroirs décorées de têtes de lions. Vers 1800.No longer availableDim. H: 240 cm B: 160 cm D: 57 cmEstimate: € 600/1000 -
#603
Een eikenhouten tweedeursgarderobe, één deur met spiegel.
Garderobe en chêne à deux portes dont une avec miroir.No longer availableDim. 220 x 135 x 55 cmEstimate: € 100/160 -
#605
Een Bretoense buffetkast van gesculpteerd hout met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XVIIIe eeuw.
Buffet breton en bois sculpté ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 116 x 127 x 59 cmEstimate: € 240/300 -
#575
Een verlengbare tafel van mahoniehout in Regencystijl.
Table à allonges en acajou. Style Regency.No longer availableDim. b: 196 cmEstimate: € 120/200 -
#595
Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met zes bijpassende stoelen.
Table à allonges en chêne sculpté avec six chaises assorties.No longer availableDim. b: 192 cmEstimate: € 150/250 -
#586
Een canapé van gebeeldhouwd mahoniehout, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen.
Canapé en acajou sculpté, le dessus décoré de fleurs sculptés.No longer availableDim. h: 169 cmEstimate: € 300/400 -
#594
Een lange buffetkast van gebeeldhouwd hout met vier laden en vier paneeldeuren boven- en onderaan, versierd met wapenschilden en middeleeuwse taferelen.
Long buffet en bois sculpté ouvrant à quatre tiroirs et quatre portes pleines, décorés d’écussons et de scènes médiévales.No longer availableDim. 151 x 273 x 54 cmEstimate: € 200/300 -
#596
Een commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage de style Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle.No longer availableDim. 103 x 123 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#356
Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.
Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200/300 -
#585
Een ovale tafel van mahoniehout met mooi gebeeldhouwde centrale poot met vier zuiltjes.
Table ovale en acajou sur pied central sculpté joliment décoré de quatre colonnettes.No longer availableDim. 75 x 162 x 145 cmEstimate: € 200/350 -
#800
Een paar eikenhouten armstoelen met rieten bekleding.
Deux fauteuils en chêne avec sièges cannées.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#626
Een sobere eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels. XIXe eeuws.
Un coffre sobre en chêne avec poignées en fer forgé. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 200/240 -
#802
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200/240 -
#630
Een kleine Engelse secretaire-bookcase met een lade en een zijdelings uitschuifbaar blad in de gordel, bovenaan zes kleine laden onder de twee deuren.
Un petit secrétaire - étagère à livres avec un tiroir et tablette insérée dans la ceinture, six petits tiroirs au dessus.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#269Balard (?)
“Kippen op de mesthoop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Poules dans une basse cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#728
Een paar art deco boekensteunen van meersoortig marmer.
Une paire de serre-livres en marbre de différentes sortes.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50/80 -
#262Frans Laurens
Paar herbergscènes. Olieverf op doek. Gedateerd 1876 en 1878 resp. Werkte als wapenschilder voor Leopold II.
Paire de scènes d’auberge. Huile sur toile. Datées 1876 et 1878. Etait peintre d’écussons de Léopold II.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 140/200 -
#310Chopard
Een platina dameshorloge met 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Montre de dame en platine et son bracelet en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 17,84 gEstimate: € 1000/1200 -
#388
Een lot servies, bestaande uit vier bordjes en zes kopjes met onderbordjes met een meerkleurig en verguld bloemendecor, zes kopjes en onderbordjes van groen en verguld porselein en een set van twee borden met kop en onderbordje met een resp. groen en roze decor.
Lot de services dont quatre assiettes et six tasses et soucoupes à décor polychrome et doré de fleurs, six tasses et soucoupes en procelaine verte et dorée et une garniture de deux assiettes avec tasse et soucoupe en vert et en rose.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#814
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#215
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een diamant oude slijp van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 2,39 gEstimate: € 80/120 -
#306
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 248 cmEstimate: € 200/300 -
#813
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#284P.L. Goovaerts
“Schepen bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 60/100 -
#766
Een reeks van zes Engelse stoelen, versierd met een ingelegde siervaas in de rug.
Une série de six chaises anglaises, décorations de vasques incrustées dans le dos.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#450
Een zijden bloesje met mechanische kanten kraag en parelmoeren knoopjes. 1900-1920.
Petite blouse en soie à col en dentelle mécanique. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 20/25