Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een armstoel van gesculpteerd notenhout inLodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de tapisserie.
SKU: 2405160734.
Category: Meubel.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #734
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #25

    Twee stoelen van witgepatineerd hout met beige stoffen bekleding.

    Deux chaises en bois laqué blanc recouvert de tissu beige.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #651

    Een eettafel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl met zes bijbehorende stoelen met gecanneerde rug. Schade aan het vlechtwerk.

    Table à dîner en chêne sculpté de style Louis XV et six chaises assorties aux dossiers cannés. Cannage usé.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #197

    Een eikenhouten hangvitrine. Omstreeks 1750.

    Vitrine à suspendre en chêne. Vers 1750.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #730

    Zes stoelen van witgepatineerd hout.

    Six chaises patinées blanches.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #793

    Een houten bijzetmeubeltje met twee laden in Régencestijl.

    Meuble d’appoint ouvrant à deux tiroirs de style Régence.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #794

    Een klein bijzetmeubeltje met gedraaide poten, een dwarsverbinding en een roze marmeren blaadje. Lade ontbreekt.

    Petit meuble d’appoint aux pieds tournés à entretoise et à tablette en marbre rose. Le tiroir manque.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #445

    Een bonheur du jour van gefineerd hout. Het klapblad versierd met bloemenmarqueterie. XIXde eeuw.

    Bonheur du jour en bois de placage. L’abattant décoré de marqueterie florale. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #760

    Zes stoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.

    Six chaises en bois sculpté de style Louis XVI recouvertes de simili.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #755

    Een bridgetafeltje met sober inlegwerk en een geparketteerde klapblaadjes.

    Table à bridge incrustée et parquettée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #196

    Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in Renaissancestijl. We voegen er twee stoelen in dezelfde stijl met afwijkende bekleding aan toe.

    Quatre chaises en chêne sculpté de style renaissance. Nous ajoutons deux chaises du même style mais recouvertes différemment.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #435
    Arkana

    Vier vintage, zogenaamde ‘Tulip chairs’ van wit kunststof naar ontwerp van Eero Saarinen met een bruin stoffen bekleding. Omstreeks 1970. Gemerkt. We voegen er een verlengbare witte tafel op centrale poot aan toe.

    Quatre Tulip Chairs en plastique blanc par Eero Saarinen. Siège recouvert de tissu brun. Vers 1970. Nous ajoutons une table ronde à rallonges sur pied central dans le même style
    No longer available
    Estimate: € 350 / 550
  • #676

    Een partiturenmeubeltje met vier niveaus in Napoleon III-stijl.

    Meuble à partitions à quatre niveaux. Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #781

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #715

    Een dubbelzijdig bureau van mahoniehout. Het blad bekleed met vachette. XIXe eeuw.

    Bureau à double face en acajou. Tablette recouverte de vachette. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 120 x 150 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #665

    Een klein notenhouten kaptafeltje in Lodewijk XVI-stijl met een marmeren blad en vier gecanneleerde poten in H-verbinding. We voegen er een eikenhouten art deco stoel met gecanneerde zit aan toe.

    Petite coiffeuse en noyer de style Louis XVI à tablette en marbre et à quatre pieds cannelés à entretoise en H. Nous ajoutons une chaise art déco à siège cannée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #420

    Een wandconsole van verguld hout en plaaster in Lodewijk XIV-stijl met een marmeren blad en bijbehorende spiegel.

    Console murale en bois doré et plâtre de style Louis XIV. Tablette en marbre et miroir assorti.
    No longer available
    Dim. h: 190 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #638

    Een Chinees kastje van gelakt hout met twee deuren onder een lade, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.

    Petite armoire chinoise en bois laqué ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir. Décor de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. b: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #777

    Twee fauteuils en cabriolet in Lodewijk XV-stijl van beige en goudgepatineerd hout, bekleed met tapisserie.

    Deux fauteuils et un cabriolet de style Louis XV en bois beige et doré, recouverts de tapisserie.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #795

    Een hangvitrine van gefineerd hout.

    Vitrine à suspendre en bois de placage.
    No longer available
    Dim. b: 68 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #785

    Een hangvitrine van gesculpteerd eikenhout met twee zuilen op de hoekstijlen, een lade en bekroond met een schelpmotief.

    Vitrine à suspendre en chêne sculpté ornée de deux colonnettes sur les coins, ouvrant à un tiroir et surmontée d’une coquille.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #725

    Een salongarnituur van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit en zitbank, vier stoelen, een armstoel en een bijzetmeubeltje met een lade en een marmeren blad.

    Garniture de salon en bois patiné blanc de style Louis XVI comprenant d’un canapé, quatre chaises, un fauteuil et un meuble d’appoint à un tiroir et à tablette en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #788

    Een bijzettafeltje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl.

    Table d’appoint en noyer sculpté de style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #797

    Een mahoniehouten boekenrekje in twee niveaus. Op wieltjes.

    Etagère à livres en acajou à deux niveaux. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. h:70 cm.
    Estimate: € 40 / 60
  • #643

    Een commode in Lodewijk XVI-stijl van gefineerd hout met drie laden, versierd met inlegwerk en een marmeren blad. XIXe eeuw.

    Commode de style Louis XVI en bois de placage à trois tiroirs, avec incrustations et tablette en marbre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 300 / 500

Other lots in this auction

  • #286

    Een tweedeurskast in Louis Philippestijl met bovenaan een lade in doucine. Slijtage.

    Armoire à deux portes de style Louis-Philippe. Tiroir en doucine vers le haut. Usures.
    No longer available
    Dim. 98 x 67 & 83 x 130 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #317

    Een kruisbeeld van zwartgelakt en gepolychromeerd hout in schildpadimitatie met een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw.

    Crucifix en bois noirci et polychromé imitant l’écaille. Corpus en ivoire. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 200 / 24à
  • #125

    Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. (te herstellen).

    Montre de poche en or jaune 18 ct gravée. A réparer.
    No longer available
    Dim. Bruto: 48,94 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #364
    Walter Vaes
    Period: 1882 - 1985

    “Meisjesportret in profiel”. Potlood op papier. Gesigneerd 1919.

    “Portrait de fille en profil”. Crayon sur papier. Signé 1919.
    No longer available
    Dim. 22 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #373

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een coupe met koperen montuur, twee solifiores, een egeltje en een bel van Val St. Lambert.

    Lot de cristaux incolores dont une coupe à monture en cuivre, deux soliflores, un petit hérisson et une sonnette de Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #18

    Een paar vazen van Booms glas, versierd met vergulde motieven.

    Paire de vases en verre de Boom décorés aux bandes dorées.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #101
    Limoges

    Een porseleinen terrine op onderschotel met een handgeschilderd bloemendecor en verguldsel op een wijnrode fond. Gemerkt.

    Terrine et présentoir en porcelaine à décor polychrome de fleurs peintes à la main. Détails dorés sur fond bordeaux. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #627
    Ladislav F. Prokop

    Een viool in zeer goede staat uit 1929 en gerestaureerd door Van Laar te St. Katelijne Waver in 1988. In vioolkoffer met twee oude strijkstokken met paardenhaar. We voegen er een nieuwe vioolkist met dito strijkstok aan toe.

    Violon en très bon état de 1929, restauré par Van Laer à St.-Katelijne-Waver en 1988. Dans son coffre aux arcs à crin. Nous ajoutons une nouvelle coffre et arc.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 800
  • #573

    Een paar kraagvaasjes van opaalglas met een meerkleurig vogeldecor versierd. Omstreeks 1900.

    Paire de vases aux cols ondulés en opaline. Décor polychrome d’oiseaux stylisés. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H 27 cm
    Estimate: € 50 / 6à
  • #342

    Drie kandelaars van gedraaid, massief messing, waarvan een paar met driehoekige bases en een ronde. XIXe eeuw.

    Trois candélabres en laiton tourné dont une paire aux bases triangulaires et un à la base ronde. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #546

    Een Oosters, handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 200 x 130 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #672
    Albert Beaussaert
    Period: 1898-1985

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 51 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More