Other lots in this auction
-
#301Capodimonte
“Fruitdrager en vrouw met kuikentjes”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
« Porteuse de fruits et femme aux poussins ». Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/100 -
#193Val Saint-Lambert
Een grote lampenvoet van getorst kristal, deels in de massa lichtgroen gekleurd. Onderaan gemerkt en met label. Hoogte zonder montuur, met grote lampenkap.
Un grand pied de lampe en cristal torsadé, en partie coloré vert clair dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette. Hauteur sans monture, avec grand abat-jour.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 200/300 -
#571
Een gebeeldhouwd houten hoofd. Borneo.
Une tête en bois sculpté. Bornéo.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 150/250 -
#405Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970
Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 80/120 -
#428Nic Jonk
“Moeder met kind.” Sculptuur. Gesigneerd.
"Mère avec enfant." Sculpture. Signée.No longer availableDim. h. 19 cmEstimate: € 80/120 -
#158Delvaux, Bruxelles
Een handtas van kanstanjebruin leder. In stofhoes. Gebruikssporen.
Un sac à main en cuir marron. Avec housse anti-poussière. Traces d'utilisation.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#460
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met koraal.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de corail.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#105Val Saint-Lambert
Twee vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. De grootste gemonteerd als lamp.
Deux vases en cristal taillé. En partie teinté vert dans la masse et orné d'une frise dorée. Marqué en bas. Le plus grand monté en lampe.No longer availableDim. H. 27 & 20 cmEstimate: € 100/150 -
#570
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een citrine van ± 6 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une citrine de ± 6 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1200/1400 -
#398
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
Vase en verre italien multicolore.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 65/75 -
#584John PermekePeriod: 1914 - 1993
“Abstract”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Abstrait". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 64 cmEstimate: € 150/200 -
#638
Een apothekersweegschaal in vitrine.
Une balance de pharmacie en vitrine.No longer availableDim. 39 x 42 x 19 cmEstimate: € 60/100