Similar lots by type
-
#203
Een bronzen mazarinluchter met acht lichtpunten in Lodewijk XVI-stijl, versierd met acanthusbladeren, masken en palmetten.
Lustre Mazarin en bronze à huit points lumineux de style Louis XVI, à décor de feuilles d'acanthe, masques et palmettes.No longer availableDim. h: 75 c:mEstimate: € 2100/300 -
#181
“Jachtluipaarden”. Een gepatineerd bronzen groep.
Guépards. Un groupe en bronze patiné.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 900/1000 -
#178Emile Louis PicaultPeriod: 1833 - 1915
“Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Science guidant l'industrie. Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 650/850 -
#201
Een merkwaardige Japanse bronzen/ messingen kelk, versierd met draken. Omstreeks 1900.
Calice japonais remarquable en bronze décoré de dragons. Vers 1900.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100/120 -
#561
Een gesculpteerd Balinees houten beeld.
Une statue balinaise en bois sculpté.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30/50 -
#551
Een grote kom van meerkleurig Japans porselein met een decor van krijgers. In antieke bronzen houder.
Un grand bol en porcelaine japonaise multicolore à décor de guerriers. Dans un support en bronze antique.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#571
Een paar gesculpteerde tropisch houten beelden. Zuidoost Azië.
Une paire de statues en bois tropical sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableDim. h: 50 & 60 cmEstimate: € 40/50 -
#523
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten op elektriciteit en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six lumières électriques et décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200/240 -
#546
Een dameshoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Tête de femme en verre polychrome de Murano dans l’esprit de Picasso.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 160/180 -
#547
Een stier van meerkleurig Muranoglas.
Un taureau en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. l:52 cmEstimate: € 160/180 -
#528
Een os van gesculpteerd jadeïet.
Un bœuf de jadéite sculpté.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 150/180 -
#157
“Jonge vrouw met putti”. Een bronzen groep naar Mathurin Moreau. Met cachet.
Jeune femme aux putti. Un groupe en bronze d'après Mathurin Moreau. Avec cachet.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200/300 -
#521
Een bronzen vrouwenhoofd op wit marmeren sokkel.
Une tête de femme en bronze sur un socle en marbre blanc.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 160/180 -
#568
“Zittende jongeling”. Een vintage beeld van donkergeglazuurd aardewerk.
Jeunesse assise. Une statuette vintage de terre cuite émaillée sombre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/80 -
#533
Een paar gestileerde messingen ramskoppen.
Une paire de têtes de bélier stylisées en laiton.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 450/500 -
#640
Een bronzen groepje in de vorm van een rat op een boek op marmeren sokkel.
Un groupe en bronze en forme de rat sur un livre sur un socle en marbre.No longer availableDim. 9 x 11 cmEstimate: € 35/45 -
#137
“Engelse jager met hond en hoorn”. Een bronzen groep met deels meerkleurig patina op houten voetstuk.
“Chasseur anglais avec chien et cor”. Un groupe en bronze avec patine en partie multicolore sur socle en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 250/350 -
#197
“Vrouw met vaas”. Een gepatineerd vol gipsen beeld.
Femme au vase. Une statue en plâtre patiné plein.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 60/100 -
#410
Een lot van dertien bronzen medailles met ontwerpen van o.a. Eugène De Bremaecker, Victor Demanet, Georges Petit & Jan Keustermans.
Un lot de treize médailles de bronze aux motifs d'Eugène De Bremaecker, Victor Demanet, Georges Petit & Jan Keustermans.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#227
“Broer en zus”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
Frère et soeur. Une statue en bronze d'après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 180/240 -
#193
Een neushoorn van gepatineerd brons.
Un rhinocéros en bronze patiné.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 420/450 -
#147
“Danseres”. Een gepatineerd bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Bruno Zack.
Danseuse. Une statue en bronze patiné sur un socle en marbre noir d'après une oeuvre de Bruno Zack.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300/400 -
#183P.J. Mène
“Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Chasseur avec chien de chasse. Un groupe en bronze sur un socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h:Estimate: € 1600/1800 -
#377
Een kleine bronzen voorstelling van Ganesh. Tibetaans werk.
Une petite représentation en bronze de Ganesh. Travail tibétain.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#652
Een vintage draaibare kuipstoel op chromen voet. Ontwerp van Jean-Paul Emonds-Alt (België, 1928 - 2014). Gemerkt.
Un siège baquet pivotant vintage sur une base chromée. Design par Jean-Paul Emonds-Alt (Belgique, 1928 - 2014). Signé.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#603
Drie verschillende sierschotels van Imariporselein. Eén diepe met kleine haarscheur.
Trois plats décoratifs différents en porcelaine Imari. Un profond avec un petit cheveu.No longer availableDim. Ø: 30 - 40 cmEstimate: € 30/40 -
#207
Een lot zilver, bestaande uit een wijnfilter met Engelse keuren, en twee tastevins, waarbij één met een munt met beeltenis van Karel IV van Spanje uit 1796.
Un lot d'argent, composé d'un filtre à vin avec des poinçons anglais, et de deux tastevins, dont un avec une pièce représentant Charles IV d'Espagne de 1796.No longer availableDim. 226 gEstimate: € 80/120 -
#500
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 370 x 250 cmEstimate: € 300/400 -
#361
Vier spreukbordjes van Vlaams aardewerk. We voegen er een herdenkingsbord uit 1914 aan toe.
Quatre plaques de sortilèges de poterie flamande. Nous ajoutons une plaque commémorative de 1914.No longer availableDim. Ø: 22 & 25 cmEstimate: € 25/40 -
#369
Een paar schoteltjes van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen en met capucineporselein op de onderkant. Eén met zeer kleine randschilfer.
Une paire de soucoupes en porcelaine de Chine à décor de poissons bleu et blanc et fond en porcelaine capucine. Une avec un tout petit éclat de bord.No longer availableDim. Ø: 10,5 cmEstimate: € 20/30 -
#204
Een paar vazen van Japans porselein. Onderaan gemerkt. Tijdperk Meiji.
Paire de vases en porcelaine du Japon. Marque sous la base. Epoque Meiji.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150/200 -
#89Angelo VadalaPeriod: °1940
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 250/350 -
#395
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 160 x 107 cmEstimate: € 25/35 -
#673
Een reeks van zes en een reeks van acht verzilverd metalen sous-assiettes. Bijgevoegd een ovale schotel van Etang & Remy in originele doos.
Un set de six et un set de huit sous-assiettes en métal argenté. Inclus un plat ovale Etang & Remy dans sa boite d'origine.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 120/200 -
#4Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Zomeravond te Achterbosch (Mol)”. Een tekening op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd augustus 1919.
“Soirée d'été à Achterbosch (Mol)”. Un dessin sur papier. Signé et daté août 1919 au verso.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 250/350 -
#202
Een houten juweelkistje, versierd met messingen inlegwerk.
Boîte à bijoux en bois, décorée d’incrustations de laiton.No longer availableDim. 18 x 27 x 19 cmEstimate: € 40/60